Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg tudom csinálni valahogy...

Meg tudom csinálni valahogy hogy ne lehessen kikapcsolni az iphone-t?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert bekapcsolom azt a funkciót lássam hol a telefonom az jó dolog de semmit nem ér mivel ki lehet kapcsolni a telefon és akkor nem tudom bemérni meglehet valahogy oldani hiába van bekapcsolva az újlenyomat funkció ebben az esetben ha valaki ellopná akkor kikapcsolja és nem tudom bemérni .

2014. márc. 8. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vársz, amíg visszakapcsolja.
2014. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem került rá sor csak kíváncsiságból kérdeztem de résen kell lenni mert a mai világban sokan lopkodnak .
2014. márc. 8. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivan? Tanulj már meg írni, kérlek.
2014. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tenyleg nem tudom mi, mi a problema a kerdessel. amugy 1 megoldas van, elrontod a bekapcsologombot. ha le is merul, toltore dugva bekapcsol, szoval nincs ilyen gond...mas kerdes, hogy ki tenne tonkre direkt. plusz megoldas, a sim talca beragasztasa, meg a lezart kepernyorol eltuntetjuk a control center elerhetoseget...igy max foldhozvagni tudjak, es megszabadulni tole, hiszen pl dfu modba se tudja rakni, se semmi...hozzateszem, te se, pedig neha lehet ra szukseg.
2014. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdéssel az a gond, hogy hiányoznak az írásjelek. Tudod, azokat arra használjuk, hogy jelöljük, hol van vége a mondandónknak, vagy hol kezdődik egy következő része a mondatnak. Ezen felül hiányzik elég sok kötőszó, rag, stb, és tele van helyesírási hibákkal.


Egyébként minden esetben ki lehet kapcsolni. Elkezdem szétcsavarozni, lecsatlakoztatom az akksit, és bumm, kikapcsolt.


Egyszerűbb rá biztosítást kötni, havi 1500 forint körül van, lopásra, elvesztésre, víz-, és esési kárra is biztosítja a telefont.

2014. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért eltudtad olvasni írásjelek nélkül is ?vagy nem megy gyakorolod az olvasást .
2014. márc. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!