Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Z1 és a Z1...

Mi a különbség a Z1 és a Z1 compact között?

Figyelt kérdés

miben jobb az egyik a másiknál?


illetve a felső 2 "győztese" jobb mint a lumia 925..mert telenornál kb 20ezerrel drágánn olyan csomagban amiben én akarom de kb 2c erősebb...miért van ez?


2014. márc. 9. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Probáld már meg ezt a magyarázatot értelmesen megfogalmazni!
2014. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ezt hogy lehet érthetőbben????


sony xperia z1 vs z1 compact....mik a különbségek amik az egyiket a másik fülé emelik....


a 2. kérdés meg ez,hogy mennyivel jobb a z1 vagy a z1 compact a lumia 925nél


ezt nem tudod értelmezni?

2014. márc. 9. 17:07
 3/14 YourDestiny ***** válasza:
Drasztikus különbség nincs, a Sonyknál lényegében a méret dönt. A Compakt jóval kisebb méretű, kisebb kijelzővel felbontással, gyengébb akkuval, ami nem hátrány, ugyanis a kisebb kijelző és kisebb felbontás kompenzálja, amit kell. A Lumia azért gyengébb, mivel a Windows rendszerhez nem kell erőmű. Kétmagos proci egy értelmes grafikus chippel is játszva futtatja zökkenőmentesen a rendszert, ellentétben a droidokkal. Ellenben sajnos még mindig vannak alapvető, megbocsáthatatlan hiányosságai a Windows rendszernek, amiktől én a falnak rohannék.
2014. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ha internetezésre(wifiről) és zenehallgatásra használnám legtöbbször ahhoz elég jó a lumia?

meg fontos a jó összeszerelés és,hogy megbízható legyen...ezt úgy értem,hogy én kb 2-3évig biztos nem szeretnék telefont venni..addig bírná bármelyik is? (van egy alcatel ot 995öm az kb fél év után úgy belassult mint az állat)

2014. márc. 9. 17:11
 5/14 YourDestiny ***** válasza:
Ilyen alap dolgokra véleményem szerint mindegy, mit veszel. A Windows rendszer stabilabb, ezt meg kell vallani. Ellenben jó, ha tisztában vagy a hiányosságaival, így mindenképp járj utána, nehogy a végén a falnak rohanj tőle.
2014. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igen azt tudom,hogy az androiddal nem veheti fel a versenyt programok terén.


a z1 compacton ugye a 4.3-as android van...az megfogja kapni a legújabb androidot vagy ott nem úgy megy...mert a lumia 925 majd majd megkapja a 8.1-et csak félek az 1 giga ram oda kevés lesz...mert azért a 4 mag és 2 giga az elég jó háttér

2014. márc. 9. 17:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az hogy nincs wp-re rtlmost meg nyakkendőkötő alkalmazás az nem hiányosság...

Ha ezek kozul kell választanom akkor egyertelmu a 925

jon rá a 8.1 és nem lesz kevés neki a hardver mert ez nem android hogy optimalizátság nélkül okádjuk az update-eket

Mellesleg a 925 simán használható lesz 3 év mulva is és a felhasználoi élmény ugyanolyan lesz mint az első napon

2014. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

igen ez igaz...sok a cucc androidra de a 70% szemét meg használhatatlan(hibás pl)


ezért érdekel inkább,hogy mit tud a telefon. kijelző,összeszerelés stb...

2014. márc. 9. 17:52
 9/14 YourDestiny ***** válasza:

Legkevésbé se az alkalmazásokra céloztam. Olyasmire, hogy nem lehet a külön névjegyekhez külön hangot rendelni, külön alkalmazással kell vágni a csengőhangot, satöbbi. Tudtommal a WP8 már tudja a bluetooth megosztás és copy-paste funkciót, így már kevésbé fájó a butasága, de az igazat megvallva nem igazán követem a rendszer fejlődését, mert hidegen hagy.


A WP alá felesleges a 4 mag, ne ess hanyatt a számoktól. 2 maggal is lesz olyan gyors a készülék, mint egy 4 magos zöld robot.

2014. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nézegettem a mobilarena pontjait ott mintha a lumia többet kapott volna...a hangminőség melyiknél jobb?
2014. márc. 9. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!