Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android. Os vagy Windows. Os...

Android. Os vagy Windows. Os telefon a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
WP, mert zárt (akárcsak az iOS).
2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

akárki akármit mond!a wp 1000x megbízhatóbb!

vannak itt olyanok hogy szeintük a 150 ezres androidok már megbízhatóak de azok sem...tapasztalatból beszélek

awp-m még egyszer sem kapcsolt ki reggelre és ébresztett rendesen.

a wp-m még nem csinált olyat hogy ugy ujraindult hogy csak a bekapcsológombot hallottam meg

a wp-m mége nem sicniált olyat hoogy lefagyott vna vagy akarcsak negakadt volna.

ugyh wp ja

2014. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
*bekapcsolóhangot
2014. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Ace 3-am se csinált még ilyet. Sőt, se az S3 minim, se az Xperia E-m, se a tableteim, se bármelyik valamirevaló telefonom, amim volt, pedig sose vettem igazán drága telefont.

Persze, a Windows megbízhatóbb, ez tény, de azért ne degradáljuk le az Android-ot ennyire, csak egyszerűen tudni kell használni.

2014. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Akkor en nem tudom használni...

Volt galaxy minim,s2,s3,xperia u,s4mini

Es mint trágya

Pedig a mini ota csak face es messenger alkalmazasokat hasznaltam

2014. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

"csak egyszerűen tudni kell használni."

vagy ezt ugy erted hogy tudni kell éppen melyik modellre melyik főzött rom való? vagy hogy kell flashtoolal gyári romot pakolászni?

vagy hogy hogy működik a cyanogenmod?

ezek ne számítsanak már alap android user kötelezettségek!

szakfórumok alapján elhiszem hogy meg lehet csinálni a telókat használhatóra de a wp ezt alapból tudja...

2014. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj le, elismertem, hogy stabilabb, megbízhatóbb a Windows Phone, csak azt nem értem, miért kell ennyire kikelned magadból.

Persze a Windows alapból tudja az átlag felhasználói funkciókat, de az Android ennél sokkal többet tud, igazából ez az egyetlen kontra.

De akkor harmadszor is, hogy boldog legyél és a kérdező is kapjon határozott választ: A Windows Phone sokkal megbízhatóbb.

2014. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!