Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné az Iphone?

Szerintetek megérné az Iphone?

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy drága.

Eddig droidos voltam, próbáltam Iphonet, de nagyon szokatlan volt, hiányoltam a testreszabást és a főképernyőt.

De szeretném igazán megismerni az Iphone-okat.

Szerintetek droid után megérné beruházni egy első Iphone-ra?

Nyugi nem a legjobb, legdrágább kell, ki se használnám a felét sem, olyan ami elég az alkalmazásokra, zenehallgatásra, meg fényképezés, meg képek, de inkább alkalmazások, net lenne rajta, suliba tudom hogy nem kell, de jó ha mindig elérhető vagyok, szal ilyen hétköznapi használatra kellene.

Megérné kipróbálni, nem fogom megbánni?

Azért kérdem mert, inkább írja le egy Apple felhasználó, mert hogy a boltba nem tudom eléggé kipróbálni, nem tudom olyan hamar kitapasztalni.

Köszi!



2014. márc. 10. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik iPhone??
2014. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

" hiányoltam a testreszabást és a főképernyőt. "


És ezt minden nap hiányolni is fogod. Ha elvagy Android-dal, akkor semmi értelme iPhone-ra áttérni csak azért, mert kíváncsi vagy, rengeteg dolog hiányozni fog, és nem éri meg az árát sem.


Azt persze nem tudhatjuk, hogy megbánnád-e, valaki Android után kipróbálta az iOS-t és megtetszett neki, valaki meg jobban megutálta, és ez iOS után Androidra váltásnál is előfordulhat, de mivel te írtad, hogy hiányoltál egy-két dolgot, valószínűnek tartom, hogy nem tetszene annyira.

2014. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt csemegézz: [link]
2014. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Stabilitás, gyorsaság ez az, ami iphone-on vam.

Droidról váltottam Iphonre. Sőt még az asus tabletemet is lecseréltem ipadre.

Több program. Megbízhatóak. 2-3 évig biztos kapsz szoftver frissítést, nem úgy, mint a droidnál. Ja és akkor kapod a frisset, mikor a többiek. Nem úgy mint droidnál, ahol a 4.4 már több hónapja kint van, de a htc one még mindig nem kapta meg.

2014. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: HTC One-om van, és 4.4-et használok december közepe óta...
2014. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm.

Nem egy Iphone 5S 64GB kell.

Vagy egy 4S 32GB vagy egy 5 32GB

2014. márc. 10. 18:42
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem szerintetek elég lenne a 4?

Az még kapott iOS 7 frissítést, és fog-e még kapni?

Ha kap, akkor körülbelül medddig kap még, csak úgy kb?

Köszi

2014. márc. 10. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem úgy mint droidnál, ahol a 4.4 már több hónapja kint van"

Figyelj! Minek mindig frissíteni?? Miért kellene a 4.4?

Nekem 4.1 van fenn, volna hozzá (mármint az én készülékemhez) 4.4, de amire én használom, és sokat használom, megfelel és semmiben nem korlátoz e pillanatban a 4.1 és stabilan, fagyások nélkül fut.

Akkor minek is kéne kaparnom a falat a 4.2 vagy 4.4 után?

Hangsúlyozom: lehet olyan alkalmazás, amihez már 4.4 kellene, de senki sem használja készülékén az ÖSSZES lehetőséget, inkább csak a töredékét, amit nyújtani képes.

És ameddig nem jön el az a pont, hogy valamit nem tudok futtatni, akkor fel fogom tenni, lehet 6 hónap vagy 1 év késéssel....

2014. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előre leszögezném, hogy 3 éve iPhone-t használok. Próbáltam azóta több-kevesebb ideig mást is (WP7, Android 4.2 Nexus 4-en), de eddig még mindig visszatértem ide. Mindezek ellenére, nem vagyok benne biztos, hogy neked is ez lenne ideális. Te is írtad, hogy hiányoltad a testreszabást - iOS egyik legnagyobb hátránya ez, tetszik-nem tetszik, nem nagyon tudsz ez ellen tenni. (Jailbreak-kel ugyan meg lehet kerülni, de egyrészt ezt "üldözi" az Apple, másrészt könnyen el lehet rontani a rendszert - kb kilőve az iOS legfőbb erényeit, az egyszerűséget és megbízhatóságot.) Ha ezekkel meg tudsz barátkozni, kezes a rendszer, de vitathatatlan, hogy Androidon több lehetőséged van.

Amiket írtál, azokra megfelelne neked az iPhone 4 is. Pont ma jött ki az iOS 7.1, elvileg sokkal jobban fut az iOS7-hez képest iPhone 4-en, érdemes lehet kivárni a felhasználói tapasztalatokat. Eddigi iPhone-ok támogatásából kiindulva várhatóan iOS 8-at már nem fogja megkapni, ugyanakkor ezen változtathat az, hogy újra elkezdték gyártani, szegényebb országokban ezzel akar tarolni az Apple - aztán lehet, hogy semmin sem fog változtatni. (Érdemes az utóbbira készülni, aztán legfeljebb kellemesen csalódsz.)

2014. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ma olvastam a 4.4 a htc one-nál leállították, mert érdekes dolgokat produkált. Mindegy. Tévedtem.


Nekem számít a frissítés, régi dolgokra mindig hozhat gyógyírt.


Iphone 4-re ez volt az utolsó frissítés. Miután 2010-ben adták ki. Ios 8-t nem kapja meg.

2014. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!