Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell egy régi iCloud...

Hogyan kell egy régi iCloud accot egy újra cserélni?

Figyelt kérdés
Használtan vettem egy készüléket és az előző tulaj accja van ott. Hogyan tudom átállítani egy újra, ami az enyém?

2014. márc. 10. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csinálj itunes-ban új appstore accauntot
2014. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az addig oké. Csak aztán a beállításoknál belemegyek az iCloud menüpontba és ott az előző tulaj e-mailje van kint és nem tudom átírni.
2014. márc. 10. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a tulajnak először "új" készülékként kell beállítania ezt a telefont. Így most cumi van, mert az iCloudban ez az ő készüléke.


Így nem kellett volna megvenni.

3-as pont.

[link]


Így most később még összekeveredhetnek a dolgaitok.

2014. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neki egy új iPhoneja lett, szóval gondolom azon is aktiválta az e-maileket.
2014. márc. 10. 21:25
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor most mit tudok tenni?? :S
2014. márc. 10. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Szúrd rá a gépre a telót, nyisd meg az iTunest, és csinálj egy restore-t. És amikor újra indul a teló, add meg a saját account-odat.
2014. márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom úgy se, mert a gépen kiírja, hogy állítsa vissza az 'iPhone keresése' cuccot a telefonon és ahhoz szintén az előző tulaj jelszava kell.
2014. márc. 11. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Hu bakker az gáz :(

utána nézek, késöbb írok

2014. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, megköszönném!
2014. márc. 13. 23:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mondtam, hogy az előző tulajnak kell kiléptetni az iCloudból a telefont.


Így szívás van. Ott van a leírásban amit linkeltem. Amíg az előző tulaj nem csinálja meg azt, addig nem tudod használni.

2014. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!