Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-ról vélemény?

Nokia Lumia 520-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Ballagásomra kapnám szüleimtől, kíváncsi vagyok előnyök és hátrányokra is. Eddigi ismereteim alapján egyetlen rossz tulajdonsága, hogy kicsi a ram-ja (vagy mi). Válaszoolóknak jár a felpont!:)))

2014. márc. 10. 20:33
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
100%

Szerintem a legolcsóbb jónap nevezhető telefon a nagy nevek közül. A legnagyobb hátrány a vaku hiánya, ez ma már kissé vicces. Bőven megéri az árát, de azért olvasgass:


[link]


[link]

2014. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:

igen, legnagyobb baj a vaku hiánya.


kevésbé húsba vágó, de erősen idegesítő, hogy az iránytűt is kispórolták belőle (különösen annak fényében zavaró, hogy amúgy navira baromi jó, eszméletlen gyorsan talál jelet).


valamint az NFC is kimaradt, de az ebben az árkategóriában nem is jellemző sajnos.


a kevés ramtól nem kell félned, a windows phone-nak bőven elég a fél giga ram is, én még nem tudtam megakasztani, vagy belassulásra kényszeríteni a cuccot (L520).

2014. márc. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Izé...nem akarok senkit idegesíteni a buta kérdéseimmel, de mi az az NFC?
2014. márc. 13. 14:26
 4/5 YourDestiny ***** válasza:

Google első és harmadik találat:


[link]

2014. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áháááá..:) Értem. köszönööm:)
2014. márc. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!