Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes Windows...

Szerintetek érdemes Windows Phone alapú okostelefont venni?

Figyelt kérdés

Attól félek ,hogy nem túl sok alkamazás lesz rá a jövőben.

Melyik az a nokia lumia ,amelyik 1gb rammal rendelkezik,de még megfizethető áron van ?


Esetleg van vmi emulátor wp 8 ra ,hogy fusson rajta android játék is?



#kutya #macska #kaki #Windows Phone #Nokia Lumia #elektronikus eszközök mobiltelefonok
2014. márc. 10. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

ha olyan céllal akarsz wp-t venni hogy babráld az op-ot meg android játékokat akarsz rajta játszani akkor vegyél nyugodtan fagyós akadozós laggyandroidot jó lesz az neked


megfizethető áron van wp vonalon a lumia 525 1 giga rammal

alkalmazások terén nem olyan a helyzet mint itt sokan írják mert szinte minden a gagyik kivételével megtalálható,vagy pótolható,és rohamosan fejlődik is az appstore

kapja a 8.1 nagy valószínűséggel a 8.5-öt is

2014. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel abból a szempontból, hogy ha androidos alkalmazásokat akarsz futtatni, akkor vegyél inkább Androidot.

WP-n sokat javult az elmúlt időben a helyzet alkalmazás téren (MS keményen dolgozik ezen), a fontosabb appok szinte mind elérhetőek rá. Ugyanakkor sajnos még mindig megfigyelhető, hogy minden alkalmazás először iOS-re és Androidra készülnek el (általában ebben a sorrendben), különös tekintettel a játékokra.

Hogy a vastagbetűs kérdésedre is válaszoljak: én megvárnám a helyedben a 8.1-et, bár nagyon úgy néz ki, hogy ez lesz az az update, amelytől kezdve tényleg versenyképes ajánlatot fog képezni a WP, és kinövi gyermekbetegségeit.

2014. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Panda Péter ***** válasza:

amúgy megsúgom ez nem andorid, nem lesz hulladék lagparádé ha csak fél giga ram van a telefonban. én legalábbis kb bármit indítok, nem tudom megakasztani, belassítani a kukásolcsó l520-at.


igaz, én nem is nagyon játszok, szvsz az okostelefon nem (csak) arra való.

2014. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!