Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? Android, Windows Phone vagy IOS?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni idén, de maximum 130000 körül, de mindenki mást ajánl, így teljesen tanácstalan vagyok..

Milyen telefont érdemes venni? Pl.: LG, Sony, Samsung telefonok mennyire megbízhatóak?



2014. febr. 18. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
94%
130 körül egyiknek sem szabad rosszalkodnia...hallgass a szívedre~~(: azt vedd ami tetszik, nézz körül árukeresőn, ott tudsz olvasni bővebben véleményeket 1-1 telefonról.
2014. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
95%

én személy szerint nem hiszek abban hogy egy bizonyos ár felett megbízható az összes mobil

az s3-asom 180-ba fájt és a legrosszabb telóm volt életemben


én ebben a kategóriában is csak iphone 4s-t vagy lumiát ajánlanék

1320 vagy 1520 esetleg 1020 de a most debütáló 930 se lesz rossz

vagy a 925 egyikben sem csalódnál

2014. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
36%
Hááááát azért a Sony-k se rosszak, nehogy azt mondd:D SP-m 75be fájt, de abszolút még 1x se laggolt be fél év alatt..gondold el mondjuk egy Z-Z1, Z1 Compact, Ultra, ilyenek^^ A Note-ok is teljesen jók, illetve az S4, de akkor már ha Samsungot akarsz venni, helyedbe megvárnám az S5-öt.. De az LG-k is teljesen jók..viszont a WPről és az iosról nem tudok semmitsem mondani, azokkal még nincs tapasztalatom, de WP alapból valamiért nem szimpatikus..iossal meg még nem volt dolgom azon kívül, hogy az egyik barátom telefonját nyomogattam pár órán keresztül xd de állítólag stabil rendszer..
2014. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Rengeteg tesztet olvastam/olvasok és egyszerűen teljesen tanácstalan vagyok. Ráadásul minden ismerősöm mást ajánl ebben az árkategóriában. Ez a legnagyobb gondom, így kicsit nehéz a döntés számomra. Szeretnék tényleg olyan telefont, ami megbízható, és vagy 2-3 évet kibír. Na meg ne legyen elavult szoftvere. Nokia-val ezelőtt ez miatt jól megszívtam már sajnos.
2014. febr. 18. 20:31
 5/81 anonim ***** válasza:
Az a WP7-es szívatás nem a Nokián múlott, tanultak a hibájukból, WP8 2016-ig támogatott, 2012 őszén jelent meg, és itt vagy, 2014-et írunk és megkapja a WP8.1-et - ami nem mellesleg nem kevés újdonságot fog hozni a rendszerbe! Én hosszú távra tuti Nokiát vennék!
2014. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is wp8

a 8.1 újításai: [link]

elég durva lesz;)

2014. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
És mennyire fontos szempont egy telefonnál a processzor magok száma? Mármint érdemes 4 magosba beruházni, vagy elég a 2?
2014. febr. 18. 22:44
 8/81 anonim ***** válasza:
100%

Wp hasít 2 magon is laggmentesen

Egy androidnak 16 sem elég xD

Na de felreteve a tréfát ha 2-3 évig használni akarod akkor tényleg ne androidot vegyél

Akkor ios vagy wp

Azok stabilak maradnak és szoftveresen is kapod majd az ujításokat sokáig

És ha 3 évig nem akarsz ujat venni akkor legyen 4mag hogy kesobb is eleg legyen az esetleges uj alkalmazasoknak jatekoknak

Meg nem tudom jo e az eszrevetelem de sztem az ios/wp rendszeru telok tovabb tarjak az arukat

Mondjuk lehet ez azert van mert nem havonta dobnak ki csucsmodelleket xD

2014. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:
Nokia-ban melyiket érdemes venni? Lumia 925 pl milyen? Legalább 2-3 évig szeretném használni a telefont, így fontos szempont számomra.
2014. febr. 19. 08:37
 10/81 anonim ***** válasza:
47%
Én nem szeretem az Applet, mert sok mindenben lekorlátoz és azt a tudást ma már minden más simán felülteljesíti. A maradék kettő meg azon múlik, hogy milyen használatra asszociálsz. Ha multimédia akkor Sony féle android, ha inkább telefonálás akkor meg Nokia féle Windows, de csak 8.x! Nekem van egy Sony Xperia SP-m telefonáláson kívül mindenre éjjel-nappal (20 gigás mobilnet telefonálás nélkül) és van egy Symbian Nokiám (5230) telefonálásra. A Nokiánál időállóbb sztem nincs, Sony Ericssonnal volt bajom, de Sonyval még nem(időállóság mellett elismerésre méltó, hogy papíron milyen kicsi a hardver, de használat közben milyen gyors), Samsungot nem ajánlom (galaxy s2-vel, s3-mal és note2-vel nagyon megszívtam, azóta utálom a Samsungot és igyekszem mindenkit megmenteni tőle).
2014. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!