Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni üzleti előfize...

Szeretnék venni üzleti előfizetésben 2 éves hűséggel egy Nokia Lumia 520-at, érdemes?

Figyelt kérdés

Azt hallotam hogy a windows jobb mint az androidos rendszer.25 000 ért meg tudom venni.8 éve ez a csomagom van.Szeretnék netezni FB, és nem árt ha jól fotóz videóz , bár erre van jó trfx nikonom de a telo mindig kéznél van.

Érdekelnének milyen appok elérhetőek.Esetleg forító program ,sokat utazok.


2014. márc. 10. 23:53
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
100%

gratulálok, az első mondatoddal sikerült egy kisebbfajta vallásháborút indítani. reméljük nem harap rá a kérdésedre túl sok fanboy...


a winphone egy jó rendszer. nem mondanám jobbnak a droidnál, mert hiányosságai vannak, de pozitívumai is. kezdő okostelefon felhasználóknak különösen jó lehet, mivel piszok gyors és könnyű megtanulni a kezelését. elvileg még bőven jönnek rá frissítések, úgyhogy lesz rá támogatás addig amíg tart a hűséged.


közösségi szolgáltatásokban (fb, twitter, insta, vine, stb) jó a platform, van rendes alkalmazás mindenre, és jól is használhatók (nálam van szinte minden). a böngésző is tűrhető.


fotózásban ne számíts sokra, ugyan 5mp-es kamera van benne, vaku nincs mellé, ami kb kinyírja az egészet. jó fényviszonyok között vállalható képeket csinál, de ha a körülmények nem ideálisak, eléggé leromlik a minőség.


appok terén ez a platform van leginkább lemaradva a három nagy közül (ios, droid, wp), de a kínálat szerencsére egyre bővül. szótár/fordító fronton nem tudok nyilatkozni, ilyeneket nem használok, viszont navira elég jó a telefon. hangos autós navit is tud (igaz, csak itthon), és piszok gyorsan jelet fog. szépséghiba a dologban, hogy az iránytű kimaradt.



mindent összevetve ez egy elég népszerű, mondhatni néptelefon mostanában, nem csoda, mert olcsó, és az árához képest sokat tud, gyors, minőségi érzetet kelt. viszont az előfizus, 2év hűséges 25ezres árat én sokallom kicsit, láttam olyan konstrukciót is, ahol kártyásan dobálták utánad 30-ért...

2014. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kártyásan dobták utánad ennyiért kb., előfizuba ez sok, 5e-nél többet nem adnék érte. De ha jót akarsz, vedd meg függetlenül, aztàm még a szolgáltatósok bőgnek a frissítés miatt, neked már rég rajta van. olvass csak utána.
2014. márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Panda Peter őshonosnak mondható kb mindenben amiben van prcesszor vagy elektronika

Az ő válaszai alapján raktam össze a gépemet 2 éve és a mai napig nem bántam meg ugyh a helyedben adnék a vélemére


Másrészt lehet hogy fanboy vagyok mert ha elém raknának egy samu s5-öt meg egy lumia 520-at hogy barmelyiket elvihetem 2 ev hasznalatra biztos hogy az 520-at vinném mert nekem a stabil megbizhato hosszutavu kifogastalan felhasznaloi elmeny a legfontosabb

Valamint elhasználtam mar par droidot és szinte hányni tudnék a betegségeitől...hétkoznapi használat alatt is olyanokat akad/fagy hogy falnak megy az ember,persze olyankor amikor sietnel...mikor maskor persze

2014. márc. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
#3: köszi a bizalmat, és örülök hogy jól fut a géped ;)
2014. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm , nagyon hasznos volt minden válasz :) örülök hogy nem cikiztetek mert butácska vagyok a témában. Feldobtátok a napomat hogy lehet még bízni a közösség erejében.
2014. márc. 12. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!