Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android játék készítés?

Android játék készítés?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy játékot androidra, de nem tudok a témáról semmit, csak valami nagyon egyszerű játékot akarok csinálni, hogy kezdjek neki?

Esetleg valami oktató videót, vagy egy weboldalt tudtok ajánlani ami elmagyarázza a menetét elejétől a végéig?


2014. márc. 11. 16:44
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Programozni kell megtanulni Java nyelven. Nem olyan egyszerű, hogy megnézel 2 youtube tutorialt és már megy is. A programozás egy komoly szakma.
2014. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából sejtettem, hogy ez lesz a válasz, de nincs valami egyszerűbb program, scratch-hez hasonló, ami nem igényel nagy tudást?
2014. márc. 11. 16:53
 3/6 Zakathol ***** válasza:
100%
Nincs.
2014. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán az AppInventor jó lesz: [link]

Tutorialt meg találsz: [link]

2014. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ahogy írták java nyelven kell tanulnod programozni ami tényleg nem egyszerű ám azért én nem mondanám "nehéz" munkának én csak azt tartom nehéznek meg munkának amiben nme csak ülsz és nyomkodod a gépet az csak "szórakozás" egyszer meg tanulod életed végéig csak ülsz és csinálod de pl egy autószerelő meg régebben a bányászok meg minden munka amiben nem csak a laptopot fogod és cipeled na mind 1 nem akarok vitatkozni csak ezt leírtam :D
2014. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen. Én filccel csináltam. Rajzoltam egy labdát a tabletemre és egy játékkost, majt ellőtettem vele a lasztit...
2014. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!