Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-as telefonról,...

Nokia Lumia 520-as telefonról, hogy lehet "egyebeket" törölni?

Figyelt kérdés
Nem rég próbáltam frissíteni a telefon szoftverét, ám de nem volt elegendő helyem hozzá. Megnéztem a tárterületeknél, hogy mi mennyi helyet foglal, és az "egyebek" alatt azt látom, hogy 3,43 Gb. Letöröltem pár dolgot a telefonról, de az "egyebek"-nél továbbra is 3,43 Gb van elhasználva, és a gépre csatlakoztatva sem tudtam megtalálni, mi foglal ennyi helyet. A kérdésem tehát az lenne, hogy ez az "egyebek" mit is takar és, hogy hogy lehetne letörölni onnan pár dolgot? (Szinte semmit nem tudok letölteni, a memória kb 3/4-ét ez teszi ki.)

2014. márc. 11. 18:25
 1/5 b95 ***** válasza:

Az egyebekbe az kerül, ami nem alkalmazás, zene, kép, videó, stb. Vagyis amit nem lehet valamilyen kategóriába tenni.

Ezt (tudtommal) a WP 8.1 GDR2 óta lehet törölni a beállítások menüben.

Hogy pontosan hol, azt nem tudom, mert nekem WP7-es mobilom van, és abba nincs lehetőség az egyebek törlésére.

(egy kb. 7 GB-ot le is foglal emiatt...)

2014. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem 500-as Nokiám van,és ugyanez a gondom.Látszólag a "c" memóriában foglalnak helyet valamik,de törölni nem tudom őket,csak úgy,ha frissítem a telefont,de úgy meg az "e"memóriaegység is törlődik,és minden telefonszám a telefonból.És megint minden kezdődik előröl.
2014. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b95 ***** válasza:
A Nokia 500-nál azt hiszem az alkalmazások veszik le a belső tárhelyet.
2014. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt írja,hogy Sis alkalmazás,és egyéb alkalmazás.De törölni nem tudom őket.
2014. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 b95 ***** válasza:
Vagy legalább 4 éve használtam utoljára S60v5-ös telefont, nincs így magam előtt, hogy mi hogy van benne. :D
2014. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!