Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mysaga c1 nevű telefonról...

Badi99 kérdése:

Mysaga c1 nevű telefonról szeretnék véleményeket kérni. Mennyire jó, gyors, játékokat hogy viszi, videók milyenek. Megéri?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont de ne legyen ilyen nagyon drága. Tudásilag jó legyen.

#telefon #Dx #mysaga #mysaga c1
2014. márc. 5. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyenge telefon, de azt a kb. 85 dollárt (20ezer huf) megérheti. A hétköznapi játékokat pl. angry birds, subway surf, temple run, szókereső stb. nem lesz gondja de gta kaliberű játékokkal nem próbálkoznék.

Egy olcsó kétkártyás, droidos telefon. Nem kell tőle komoly teljesítményt elvárni játékok és multimédia terén.

2014. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kgaba88 válasza:
Nekem ilyen telefonom van. A max.800x480-as felbontású filmeket szépen lejátssza. HD-t még nem próbáltam, a full Hd-t meg szerintem nem játsza le. A rátelepített android is jól, akadásmentesen fut. A GTA III és a Need for Speed Shift simán fut rajta. Egész nap internetezve, játékokat használva az akksija kibír 1 napot (na jó, 12 órát), készenlétbe meg vagy négy napot. A gyári füles kritikán aluli, de egy minőségivel szépen szól. A Gps is jól használható a Google Navigációval, pontosan mutatja a helyzetet. Szingapúrból érkezett, a vámellenőrzésen megfogták, így még számolnom kellett + 5000 Ft költséggel. Megfelelő root-oló alkalmazást még nem találtam meg hozzá, így nem tudtam még biztonsági mentést csinálni a romról. A kamerája igazából csak 2 megapixeles, de kellenek neki a jó fényviszonyok a szép fotókhoz, a videófelvételnél meg eléggé hullámzik a kép. Összességében meg vagyok vele elégedve, főleg ha az árát nézzük.
2014. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat de szerintem inkább még várok kicsit hátha találok jobbat
2014. márc. 25. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!