Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek használt okostelefont...

Vennétek használt okostelefont magánszemélytől?

Figyelt kérdés
Eredeti papírokkkal, IMEI számmal.
2014. márc. 11. 20:51
 1/6 Saavedro ***** válasza:
Nem csak tenném. Meg is teszem. A mostani is olyan. Kétszer faragtam rá keményen, de nem az eladó hibája volt.
2014. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy történt?
2014. márc. 11. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, ha tudja igazolni az eredetét, illetve írtok adavételi szerződést akkor nyugodtan, rajtam sok használt készülék fordult meg, én korrekt voltam, és velem is azok voltak.
2014. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Saavedro ***** válasza:

Vettem egy tökéletes állapotú Xperia Mini Pro-t. Szar az egész konstrukció, két hónap után kb. a szalagkábele el kezdett kikandikálni minden egyes kitoláskor.

Aztán vettem egy szép állapotú HTC Google Android G1-et. Pár hónap után nem érzékelte a SIM-et, factory reset után meg semmit nem engedett már (arra hivatkozva, hogy nincs SIM). Vettem még Samsung Galaxy S Plust, de ez csak pár napig volt, mert lecseréltem. Samsung Wave 2-t is vettem, az a családba van. Nekem egy Evo 3D van, szinte hibátlan, a kijelző karcmentes (a G1 kivételével mind olyanok voltak). Az EVO és a Wave is független.

2014. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha adásvételire nincs lehetőség? Postán menne, így csak az eredeti papírok lennének.
2014. márc. 11. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Adás-vételivel kitörölheted a sgged
2014. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!