Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Pocket Neo...

Samsung Galaxy Pocket Neo telefon az alábbi célra mennyire használható?

Figyelt kérdés

Csak telefonálásra, illetve sms, és rádió hallgatásra használom ezt a telefont. 3 napja van meg a készülék, mik azok a hibák amik esetleg előjöhetnek ebben a telefonban?


Telekom domino csomagban vásároltam, a készüléket. Amit észrevettem, hogy bekapcsoláskor előjön a T felirat (lila) fehér háttérrel és a SAMSUNG felirat,ez elég sokáig ott marad a képernyőn és ezek után kéri a pin kódot. Miért van sokáig a Samsung felirat a kérpernyön?


Másik kérdésem az lenne, hogy mekkora a valószinüsége, hogy megnyomok egy gombot és helyette másik alkalmazás nyilik meg? (elcsúszik esetleg a képernyő) ilyet nem tapasztaltam,csak kérdezem.


Sok kérdést találtam erre a telefonra, de sajnos arra hogy miért mondják sokan hogy sz@r telefon arra nem kaptam választ.


Minden értelmes választ köszönök szépen!


2014. márc. 11. 21:11
 1/3 anonim válasza:
100%
szarnak nem szar mert ha tényleg erre akarod használni akk jó...de másra nagyon nem jó. kis képernyő rossz felbontás mondjuk elég elfogadható verziójú android van rajta de akk is elég alaptelefon...de ha tényleg csak arra akarod használni arra szerintem teljesen jó :)
2014. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem halálra idegesítene ha egy ilyen pici kijelzőn kéne sms-t írni, meg ha a független árat nézünk, akkor van nála jobb választás is. A hibák majd pár hónap múlva jönnek elő, tipikus android hibák, főleg alsó kategóriás telefonnál. Ajánlott minél hamarabb egy szoftvercsere, de csak hozzá értő ember piszkálja meg mert el lehet rontani.
2014. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mik lennének ezek a tipikus hibák?
2014. márc. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!