Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri 75 ezerért...

Szerintetek megéri 75 ezerért venni egy 0 perces iPhone 4S-t barátomnak a barátjától?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom megéri-e ennyi pénzt kiadni rá, inkább iPhone 5-öt vennék vagy gyűjtenék egy 5S-re még, de nagyon kéne a váltás és sokak szerint jó árban van.

Ti mit gondoltok erről? Tapasztalatokat, véleményeket is szívesen olvasok iPhone 4S felhasználóktól, negatívat és pozitívat egyaránt elfogadok!



2014. márc. 11. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért adja el ilyen olcsón? Nem gyanús a dolog?
2014. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0 perces hogyne.
2014. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 b95 ***** válasza:
Ez vagy nagyon baráti ár, vagy átverés. :D
2014. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha gariban cserélt, 8 gigás, akkor amúgy semmtudná többért eladni, mert épeszű ember nem vesz 8 gigásat. más esetben meg engem is érdekel, hogy mi lehet az eladás hátterében.
2014. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi all a dolgok hattereben, annyit tudok a sracrol hogy jo anyagi helyzetnek orvend, gondolom nem er neki a 4S tobbet ennel, lattam 0 percest 85-ert is boltban hirdetve, mikozben arukereson legolcsobban meg mindig 100 ezerert kapsz vagy tobbert. Ez nem gyanus amugy :D?
2014. márc. 12. 15:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso : 16 gigas, iStyleban vasarolt, egy ev garancia van ra. Nekem ez egy kicsit furcsa :D Ha kamu lenne akkor miert iger garanciat?
2014. márc. 12. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Én leellenőriztetném az Apple-el az imeit, hogy nincs-e valami sumák mögötte.
2014. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
így van, kérd el az azonosítóját, és ide írd be: [link]
2014. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De rendesek vagytok! Koszonom, hogy irtatok!! :)
2014. márc. 14. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!