Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s2 tulajdonosok valaki...

DDDspiler kérdése:

Galaxy s2 tulajdonosok valaki tapasztalt már efs mappa problémát 4es android renszer felett?

Figyelt kérdés
Mert nekem 2.3.6 android van rajta, és gagyizik! És kiváncsi vagyok ha frissitettném akkoris ezt csinálná-e?

2014. márc. 12. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha házilag lett függetlenítve, előfordulhatnak vele problémák, főleg gyári rommal. Ha CyanogenMod-ra frissíted, azzal nem lesz bajod. CM11-et nem ajánlom, HTC One-omon kicsit bugos néha. S2-mön CM10.2 van, az mehet rá, nem lesz baja :)
2014. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak aza probléma hogy én nemtudom felrakni azta romot, és a boltba akarom elvinni hogy frissitsék 4.1.2-re legalább! ugy jólessz szerinted? már nagyon kezd elegem lenni ebböl a telefonból, félek hogy nemlehet megcsinálni
2014. márc. 12. 13:18
 3/4 anonim válasza:
Nekem is 4.1.2 van rajta és nagyon gyors sosem fagy le,nagyon jó !
2014. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felraktam rá a cyanogen mod 10.2-t, az 4.3as android rendszer, de az efs probléma akkoris megvan! mit sináljak a telefonnal, kukába??? :(
2014. márc. 16. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!