Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2, samsung galaxy s4,...

Lg g2, samsung galaxy s4, samsung galaxy note 3 vagy samsung galaxy s5 melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Galaxy S4.

Az S5 alig lesz több, ellenben horror áron lesz kapható.

2014. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha csak ezek közül lehet akkor nyilván a g2

a samuk közül a note3 a legjobb de az a mobilarena tesztvideójában (3napos készülék) a 10. percben befagyott és restart kellett neki

2014. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom hogy az s5- be alig van külömbség azt se értem hogy a note 3-ba 3GB ram van s5 csak 2GB.
2014. márc. 12. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

hát jah...pedig hogy bevolt harangozva

4 giga ram 4k video 4000mAh akku stb ehelyett csak pulzusmérő a nike-tól és ujjlenyomat az appletől

na szééép XD

2014. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül LG G2 vagy Note 3.

S4-et kiejteném, mert hardveresen sokkal elavultabb, mint egy G2/Note 3, S5 meg nagyon drága lesz, és semmivel sem tud többet, mint egy G2/Note 3.


G2 és Note 3 közül az LG-t választanám, mert felhasználói felülete szerintem mindkettő telefonnak undorítóan néz ki, de az LG-é legalább stabil és gyors.

Note 3-ra azért mindig hallani panaszt, ami nem is meglepő, hisz Samsung, az összes TouchWiz-es készülékre sok a panasz, de ha fontos a nagyobb kijelző akkor vedd meg a Note 3-at és max raksz rá custom romot.

2014. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infot.
2014. márc. 12. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
A Note 3 a legjobb ezek közül.
2014. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!