Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Huawei y300...

Mit csináljak? Huawei y300 probléma.

Figyelt kérdés
Van egy Huawei Ascend y300 telóm és le akartam rá tölteni a FIFA 14-et. Először Playről, onnan nem töltötte le, aztán leszedtem Ncore-ról az apk-t datával együtt, rendesen bemásoltam a datát (sd/Android/Obb), de olyan mintha a data rajta se lenne. Elindítom a játékot és le akarja tölteni azt az 1 gigát, amit nem tud, mert gyenge a hálózat. Elvileg a telónak van alapból 4 gigás tárhelye, de abból csak 1 giga szabad. Hogyan tudnám felszabadítani? Egyébként az alap tárhelyen olyanok vannak mint, Android mappa, DCIM stb. ezeket letöröljem? Vagy átrakjam SD-re?

2014. márc. 12. 21:54
 1/2 anonim válasza:
Isten ments hogy bármit is letörölj onnan!!! Én egyből beleraktam egy 8 gigás kártyát, aztán "Beállítások -> Tárhely -> Alapértelmezett tárolási hely (SD-kártya)" :)
2014. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így már sikerült! Köszönöm!!!!!!!!:)
2014. márc. 13. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!