Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 Mitől merülhet...

Alcatel OT 995 Mitől merülhet piszok gyorsan?!

Figyelt kérdés

Stock rommal is sz*r volt! Ezért cseréltem H1N1re (5.8) de ugyanugy nagyon merül... 20 perc játék pl : Modern Combat 4 vagy Eternity Warriors 3 és 100+ról simán 0ra merül..Aksi hiba lehet?? Van amikor viszont jó...1-1 alkalommal...Deeee ha nem játék pl 1óra Facebook 3Gn és lemerül! Ez egyáltalán nem normális főleg hogy FB közben DownClockolom a procit!!! 300-400Mhz-re... -.- Valakinek ötlet?! Aksit még nem,mértem ki egyenlőre.. Nincs vmi app ami akksit tesztel anélkül h kikeljen mérnem (ha a lustaság fájna.

..)


2014. márc. 13. 09:17
 1/4 AdamC válasza:
felesleges progikat kapcsold le, + amikor nem használod rakd repülő üzemmódba. ennél jobbat nem tok :D
2014. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
battery doctor van fennt nálam,az értékeli az akkut teljes feltöltés után, 5 csillag a max.
2014. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dokit kiprobalom!A ramot folyamat uritem !Speed Boost Pro"-val ...ennyire nemvok kezdo stb...
2014. márc. 13. 11:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Ami meg erdekes h neha ha kikapcsolom a telot v 2percre pl 14%-on volt...bekapcsolom es v 40-en van...Probaltam mar Wipe Battery Statot is CWMben...
2014. márc. 13. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!