Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenlegi piacon milyen...

Jelenlegi piacon milyen telefont vennétek 110 ezer forint környékén?

Figyelt kérdés
Mit ajánlatok? Eddig samsung s3am volt de ennél jobbat szeretnék mindenképp, nem vagyok amugy annyira megelégedve samsunggal, állandoan ujra indul, kikapcsol stb., Megbizható gyors, erős aksiju telefon kéne na meg persze jó kamera és éles kijelző. Nexus 5, sony xperia z, htc one ezeket neztem

2014. márc. 13. 12:29
1 2 3
 11/21 Wadmalac ***** válasza:

"akad a fullHD kijelző miatt"

Mi a szent szösz?

Október óta van Z-m, de akadásnak még csak gyanúját se láttam. :D

Honnan jött ez az infó? :)

2014. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nekem ne akadjon és ne fagyjon :D amugy sony xperia Z fele hajlok mert már elég kedvező az ára és vizálló :) én meg sokat turazok meg uszok itt a közeli tóban pl :D
2014. márc. 14. 14:19
 13/21 YourDestiny ***** válasza:
Az, hogy vízálló, nem jelenti azt, hogy mehetsz vele úszni :)
2014. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Wadmalac ***** válasza:

"Az, hogy vízálló, nem jelenti azt, hogy mehetsz vele úszni :)"

Ahhoz már az IP 58 kell, ZR, Z1 vagy Z1 compact.

2014. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Sony xperia Z-t vettem, de ha balcsiba peldaul bemegyek és beleejtem de utána azzonal kiveszem, akkor nem lesz baja ugye?
2014. márc. 17. 21:31
 16/21 YourDestiny ***** válasza:
Azért szerintem ne teszteld, ha nem muszáj.
2014. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Wadmalac ***** válasza:

Nekem a kádban kétszer úszott véletlenül. Moziztam és kicsúszott a kezemből, beletelt fél percbe, mire kiástam a fenekem alól. :D

Bírta.

Meg le szoktam mosni csap alatt.

2014. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Xperia Z-t vettem,

Amit eltudok mondani pozitivat: szép külsö, gyors, jó képeket csinál.

Negativum: nem tudom hogy normalis e hogy 10ora utan atlagos hasznalat utan stamina uzemmodban 11%on áll. Es nagyon melegszik :/ annyira nem nagy szám telo amugy . Utolag mast vettem volna na mind1 hatha megszeretem.aksival megkezdeni kéne valamit mert hamar merul..

2014. márc. 19. 19:10
 19/21 Wadmalac ***** válasza:

"10ora utan atlagos hasznalat utan"

Mit nevezünk átlagos használatnak? Nekem 2 napokat megy, néha 3at.

Egyébként az új 5"-os telók ebben az árkategóriában és gyártási évben ugyanúgy merülnek, nincs jobb.

Stamina nem jó semmire. Nem is használom. Az csak akkor kezd pánikszerűen kikapcsolgatni mindent, amikor már késő, és különben is fontos alapfunkciókat üt ki, mint wifi, mobilnet.

Képernyő fényerőt állítsd automatára, sleep módot ne többre mint 30 mp.

Ha rá vagy nőve a fészbúkra, akkor téged talán zavarna, de én letiltottam az appot és böngészőből nézek fel FB-ra, mert ez az app zabálja a legtöbbet.

Wifinél be lehet állítani, hogy csak ott legyen aktív, ahol van mentett hozzáférési pontod.

Ha nincs 4G-s előfizetésed illetve 4G elérésed, a mobilhálózatoknál a 3G-re kell beállítani, különben állandóan keresi a 4G-t és az zabál.


Nem nagy durranás a telefon? Azért, mert nincs gyárilag telezsúfolva minden vacak parasztvakító appal meg valami csicsás de semmire sem jó homscreennel?

Épp az a lényeg, hogy te formázhatod neked megfelelőre. Ez az android lényege.

Ha ez nem felel meg neked, inkább Iphone vagy vmi WP kellett volna.

2014. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Pl kijelzoje mar most marciusi eros napfenyben nem latszik semmi. Samsung s3 telefonomon nyaron is lattam. Utolag inkabb nexus 5ot vettem volna. Nem tudom kicsereli most nekem el erre..

2014. márc. 20. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!