Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül Nokia Lumia...

Mennyibe kerül Nokia Lumia 625 kijelző cseréje?

Figyelt kérdés
Leejtettem a telefonomat és pókhálósra tört a képernyő.Minden működik rajta ugyanúgy,.mint előtte.

2014. márc. 13. 14:36
 1/7 meszike91 ***** válasza:
Nekem a 620-amon 20 ezerért cserélték, szerintem egy 625-nél ez még drágább(a nagyobb kijelző miatt).
2014. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia, ha elvitted azóta megcsináltatni, megmondanád, hogy mennyibe került? Nekem is sikerült leejtenem, és a kijelzőt védő plexi összetört. A képernyőmnek és az érintőpanelnak semmi baja, csak esztétikailag rongálódott meg a felső plexi.
2014. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Nekem májusban tört össze a 625-öm kijelzője, nem vészesen, 2 repedés lett rajta. Utána törtem rajtam még "egy kicsit", szilánkosra tört az egész képernyő. T-mobile-os vagyok, bevittem egy T-pontba, ahol 4050 Ft-ért adtak egy teljesen új készüléket. Azért került mindössze ennyibe, mert aranykártyás csomagban vagyok, és fizetek biztosítást (ami havi 590 Ft). Úgy érzem, jól jártam. :D
2014. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma jutottam el oda,hogy elvigyem kicsereltetni.A vodafone-ban azt mondták,hogy laza 4400ftért bevizsgáltatnák (Magyarul megnézik mi a probléma,semmi több ).Ehelyett elvittem a Nokia Márkaszervizbe (Váci út 30. WestEnd mellett) ahol 10000ftért kicserélték 2 óra alatt és kérésre a szoftvert is frissítették.Gyors kiszolgálás volt és nagyon jó ár szerintem.
2014. jún. 23. 17:32
 5/7 anonim válasza:
szia! én is ugyanígy jártam. vidéki vagyok, de gondolkozom rajta, hogy felviszem a márkaszervízbe... normálisan működik a csere óta? :)
2014. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,jól működik.Szerintem Megéri felhoznod a szervízbe :).
2014. júl. 2. 14:07
 7/7 dáriosz válasza:
Szia, ma sikerült nekem is el törni a Nokia Lumia 625-öm nek az üvegét. Nem tudod még mindig üzemel-e ott az a márka szerviz vagy nem? köszönöm előre is válaszodat :)
2015. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!