Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki a contourco...

Rendelt már valaki a contourcompany.eu-ról?

Figyelt kérdés
Megbízható ez az oldal? Nekem gyanús, hogy csak online vagy átutalással lehet fizetni.

2014. márc. 13. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem alapból sem érdemes olyan webshopból rendelni, ami ilyen 10 perc alatt generált...plusz legyen egy rendes bolt...mert egy cégnevet székhelyel én is be tudok írni, attól függetlenül, hogy az az én cégem, vagy csak kinéztem egyet a cégjegyzékből.
2014. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Valaki esetleg már rendelt innen? Kiszállították vagy nem?

2014. márc. 13. 16:58
 3/4 anonim válasza:

Szia! Én is pont ma találtam ezt az oldalt, és próbáltam kutakodni, de nem igazán jutottam semmire.

Mindenesetre elég sok minden gyanús, már eleve az oldal elég gagyi, aztán a termékekről a leírás is, nincs szó a garanciáról, nincs utánvét, és elérhetőségnél még egy telefonszám sincs megadva.... Ez talán már több is, mint fura.

Te esetleg megtudtál azóta valamit?:)

2014. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon sokra nem. Nekem az is furcsa, hogy nincs egy nagy felbontású kép a termékekről. És, hogy 170 ezer az iPhone 5s 32 Gb. Vagy lopottak a cuccok, vagy lenyúlják a pénzt.

2014. márc. 13. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!