Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-al kapcsolatos...

Windows Phone-al kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy Lumia 520 am, viszont szeretném feltenni rá a Nokia Beamer alkalmazást, amihez 1 GB ram kell. Hallottam olyat, hogy a fejlesztői felhasználóval rá lehet rakni olyan alkalmazást, amihez nem elég az 512 RAM. Ebből mi az igaz? Tudnátok segíteni?


Köszi!



2014. márc. 13. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, fejlesztői hozzáféréssel fel lehet tenni. Ez igaz! De! Mivel nem 512 re lett optimalizálva, így vagy nagyon rosszul fog futni, vagy folyton kiakad, esetleg el sem indul. (Fejlesztői hozzáférés, unlock esetén sem fogod am a marketről tellel letölteni! Csak pcről tudod egy fejlesztőknek való szoftal feltenni. Ms expression blend része).
2014. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Én úgy gondolom hogy annak a programnak azért kell Ennyi ram, hogy ne legyen minden elérhető az olcsóbb készülékeken, mert nem hiszem hogy az Asphalt 8 nál több Kraft kell neki. Olyat is Hallottam hogy 100$ egy évre az unlock. De ha ingyen van, akkor meg tudnád mondani hogy hol lehet?


Köszi

2014. márc. 13. 21:08
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz. Nem feltétlen azért van. Van amit nem lehet stabilan megoldani kevesebb ramra. Tapasztalatból mondom! Fejlesztek appokat wpre. A wp7 nél volt hogy a 256 mb osat ki kellett venni a támogatásből. Sok megkötés van az ms részéről is. Van hogy a programot nem lehet úgy optimalizálni, hogy azt kapd amit szeretnél, ill amit szeretnének az emberek. Akkor nincs más megoldás.

2014. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Értem. Letöltöttem a WP8 SDK-t, meg is találtam hogy hogyan lehet appot feltenni a telefonra, viszot nem tudom letölteni az XAP file-t. Nem tudod véletlenül hogy hogyan lehet megszerezni az alkalmazások XAP-ját?

Köszi!

2014. márc. 15. 13:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Keress rá a Nokia beamer-re, nyisd meg az áruház oldalát, és ott legalul lesz olyan, hogy manuálisan letöltés és telepítés
2014. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bár ha vársz akkor lehet megkapod rendesen is, hiszen most kapták meg az 512mbos Telefonok a Nokia refocus-t
2014. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Unlockhoz regizni is kell, nem elég a program. Ill a zune is valószínű fog kelleni attól h nem wp7.8 a telefon, mert azon keresztül fogod tudni feloldani a telefont, miután beléptél a fiókoddal. Az ms azonnal feloldja a korlátot. (megjegyzem csak lumia 800on csináltam mert arra fejlesztek azon így van) Utánna ha ez megvan akkor fogod tudni feltenni azokat a progikat is, amit nem a marketről szedsz le. Letöltöd a gépre és az xap ot egyszerűen feltelepíted az app dep el ami a startmenüben lesz. Így ami a marketen fizetős de máshonnan megvan felteheted. Viszont a törés vagy kissé eltérő verza miatt néhány ilyen appot a marketről nem fogod tudni frissíteni újabbra. Az ingyenesekkel nincs gond, de az meg a marketről is mehet. Sajnos amit te szeretnél, hogy nagyobb gépigényű appokat akarsz feltenni nem biztos hogy jó lesz. Felmenni felmegy, de az optimalizálás miatt ahogy már írtam a működés nem garantált! De a telefonban nem tesz kárt. Ha nem jó a szokásos módon törlöd!
2014. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az SDK-val sikerült feloldani és regisztrálni is a készüléket, kiírta hogy gratulálunk, sikeresek feloldotta a készüléket. Most akartam developer accot csinálni, viszont az fizetős.
2014. márc. 15. 15:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Pedig írja hogy ingyenesen mit tudok csinálni, de sehol nem találok ingyenes regisztrációs lehetőséget
2014. márc. 15. 15:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Nah az jó. :) akk wp 8 már ebben is másabb. Mindenesetre én még nem váltok. :D az a lényeg akk h sikerült. Igen a fejlesztés az fizetős ha nem vagy diák. Nem néztem most mennyibe kerül. Viszont több telefonra is érvényes lesz az unlock.
2014. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!