Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-al kapcsolatos...

Windows Phone-al kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy Lumia 520 am, viszont szeretném feltenni rá a Nokia Beamer alkalmazást, amihez 1 GB ram kell. Hallottam olyat, hogy a fejlesztői felhasználóval rá lehet rakni olyan alkalmazást, amihez nem elég az 512 RAM. Ebből mi az igaz? Tudnátok segíteni?


Köszi!



2014. márc. 13. 17:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És ilyen diák felhasználót hogy lehet csinálni? nem találtam rá opciót.
2014. márc. 15. 15:56
 12/15 A kérdező kommentje:

Na sikerült leszednem az XAP file-t, viszont az SDK azt írja hogy érvénytelen XAP. Mit tudok csinálni?

Köszi

2014. márc. 15. 16:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos csak mobilról tudok lenni, így linket nem hozok, mert kb alig tölti be a wp oldalt. De, amit írtam is linket azon az oldalon lesznek a regisztrálási feltételek, ill lehetőségek. Ott kell kitölteni egy lapot. A saját alkalmazásokat akkor tudod a marketre feltölteni ha az megvan. Utoljára tavaly nyáron néztem az oldalt. :D de biztosan ott lesz az most is! Max kicsit eldugták, átrendezték. Én elsósorban nem alkalmazások letöltése ill telepítése, hanem fejlesztés és ugye a saját app feltöltése tesztelése miatt használom. Marketről szedem le de tellel az appokat. Viszont, azért kipróbáltam én is hogy hogysmint. :D ugye nekem Lumia 800 van. A nokiaprogramok.hu n van wp7 re pár app, ami a marketen fizetős. Pl angry birds star wars. Onnan leyzedtem felment, jó. Esetleg azt nézd meg tesztként. Viszont sok ilyen ideoda feltett programmal vannak bajok. Nekem is volt hogy érvénytelent írt ki. Az az app kuka onnan ahonnan leszedted. (pl torrent) lehet egy máshová feltett jó. A market azért jó és megbízható, mert minden appot átellenőriznek!!! Komolyan is veszik, ha pl nem tiltom le a 256mb Lumiát, és nem fut azon mikor ellenőrzik akkor visszadobják azonnal. Keresgess wp appokat a marketen kívül, ha a feloldás megvan, azokkal próbálkozz, vagy a marketre pcn lépj, arra szedd le. Am ha megy rendesen és fejleszteni nem szeretnél, akkor volt régen csak az adott egy telefonra is feloldás az elég neked. A fejlesztői, fizetős sem több, csupán a fejlesztett appokat tudod vele a marketre tenni. A telefonon plussz előnyt nem ad. Sajnos nem olyan mint a symbian volt hogy az egész oprendszert átszabtad. Itt esetleg egyedileg lehet fejleszteni (nagyon komoly melóval) valamit de systembuhera akkor sem garantált, sőt... :( marketre pedig az olyat nem is engedik fel. Viszont pont ezek miatt stabil és gyors a tel. Az oprendszere kb kinyírhatatlan. Hétfőn leszek normális neten, ha nincs meg a diákos rész addig, és kell, akkor megkeresem és elküldöm.
2014. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még annyi segítség hogy asszem a devportal.hu n találsz pdf be wp7 fejlesztő könyvet. Ingyenes magyarul az egyetlen wp szerkesztős könyv. Abban magyarul a regisztráció stb benne van linkekkel!!!
2014. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, feltétlenül keresgélek. Arendszert nem is akarom nagyon buherálni,androidon épp elég volt :) Azt az XAP-t a marketről szedtem le.
2014. márc. 15. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!