Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a ICS...

Miért van az, hogy a ICS youtube appban nem laggol a találati lista, ebbe az új fehér szinűbe meg akadozik össze-vissza?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy az új fajta youtube app le van butitva a végtelenségig, mégis többet fogyaszt minden tekintetben. Most akkor fejlesztik a programokat vagy visszafejlesztik?


Tud valaki értelmes magyarázatot adni arra, hogy miért kell szétverni azt, ami már egyszer jól müködött?


Mert azt értem én, hogy le kell butitani a népet és ezért csökevényesitik le a funkcionalitást...


Vagy most mivan? Ha nem barmolnák szét a szoftvereket, akkor nem lenne akkora igény az ujabb és gyorsabb telókra?


Mert kicsit pofátlanság, hogy a funkcionalitás csökken az erőforrásigény meg növekszik. Akkor most azért vegyek jobb telót, hogy a kevesebb funkciót tudjam használni, de azt legalább akadozás nélkül?


2014. márc. 13. 18:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjukmár...az legtöbb ember csak nyomkodja a telefont, ahol éri. Ha feltesz egy programot a beállitások nem is érdeklik.


letiltott programok:


gyagyi gyári hangrögzitő

időjárás

gyári messengerek

gyári galléria

gyári zenelejátszó

gyári játékok

gyári jegyzet

google+

google music

google könyvek

google magazinok

gyári ébresztőóra

gyári office nézegető


egyszerüen nem voltak elég jók nekem a gyári alkalmazások, mindenre megvannak az 3rd parti appok, amiket már régóta használok.


Le van kapcsolva a google accounton kivül minden másnak a szinkronizálása.


Nekem ne magyarázd, hogy okostelefonra mi szükség van, mert az emberek ugyis csak a xar facebook messengerüket kapirgálják akárhova nézek meg a hülye játékaikat. Alkalmazások közül is csak azt töltik le ami a föoldalon van. Én kva mélyre ástam a google playbe, hogy találjak olyan appokat, amik egy adott feladatra azt nyujtják, ami nekem kell.


Mert mikor letöltesz 700 ft-ért egy pénztárca appot, mert ott van, hogy legjobb fejlesztő, és kiderül, hogy 1000-nél több bejegyzést nem kezel illetve a pénzügyi egyenleget teljesen hibásan számolja, akkor mégis mivan?


Most iylen pénztárca proginak is egy 2010-es appot használok, mert egyszerüen nem csináltak még mai napig se olyat, ami megközelitené a tudását.

2014. márc. 14. 14:47
 12/14 A kérdező kommentje:

ugyanez igaz a launcherekre is. Irkálják az nova launcherhez meg a többihez, hogy kellene több beállitási lehetöség, persze soha az életbe nem fognak kapni, de azért használják, mint a birkák.


Miközbe meg ott van az adw launcher, amiben tényleg nagyon sok mindent be lehet állitani, de azzal meg az a bajok az embereknek, hogy túl sok a beállitás.


Ha már gondolkodni kell valamihez, akkor rányomják az "összezavarja a felhasználót" pecsétet.


Butitják a népet nagyon durván.

2014. márc. 14. 14:50
 13/14 A kérdező kommentje:
csajomnak galaxy s3 van és multkor egy képet el kellett küldenie, és mivel nem találta meg az adatkábelt, ezért elmaradt a dolog. Én hiába mondtam neki, hogy küldje el emailben, az már nem ment neki.
2014. márc. 14. 14:51
 14/14 A kérdező kommentje:
nekem attól okos egy telefon, hogy bármit meg tudok vele csinálni, amit akarok, nem pedig attól ,hogy önálló életet él, és arra fogyassza az áramot, amire nekem nincs szükségem.
2014. márc. 14. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!