Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy 2 magos...

Szerintetek egy 2 magos márkás telo vagy egy 4 magos kínai telo?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? melyik birja tovabb??
2014. márc. 13. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az első.
2014. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy csomó márkát Kínában gyártanak...
2014. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kinai vackoknál nincs garancia, nincs szoftveres tamogatottsag ugyh hiaba az eros hardver ha nem tudod kihasznalni

Akkor mar tenyleg itthon vennek egy 2 magosat amire van szoftveres tamogatas meg garancia..

2014. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Elég érdekes kérdés lehet a "kinai" gondolim az olcsó nevetlen fajtára gondolsz. Lehet 32 magos is akkor is befog fuccsolni pár hét alatt . Saját tapasztalat nekem egy samsung galaxy minim volt 1 magos 0,6 ghz spanomnak motorola nem tom,mi mondja hu dejo minden 4 mag izé 2 héttel,kesőbb 3x volt szervizbe inkább márkás de az is nokia mert az a legjobb belejtettem 8 szor kádba csempére mindenhova semmi karc repedes semmi
2014. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az sem mindegy azért, hogy milyen az a processzor, az csak egy kis rész, hogy hány magos. meg persze kínai telókból is és 2 magos márkás telónól is van jobb meg rosszabb(akár minőségben. akár mondjuk a magok fajtájában). meg ezek mellett persze a szoftveres támogatás is fontos.
2014. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%
a motorola az amerikai cég... Egyébként nem tudom milyen árkategóriára gondolsz, de a 10.000 forintosban akkor inkább a kétmagosat venném, viszont az 50-es kategóriában overmax vertis 01 plus-t vennék. egy barátomnak is olyan van, és ha rákeresel, csupa jót mondanak/írnak róla. De nagy általánosságban a kínaiakat én sem ajánlom.
2014. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk olyan, hogy vannak jobb kínai márkák is, amik ugyanazt a minőséget hozzák.


Az meg hogy melyik "bírja" tök relatív, ismerősök a csúcs telefonjaikkal is szenvednek, nekem meg alsó kategóriás X8-asom évek óta bírja.


Na meg mondjuk a tartósságot nehéz megállapítani olyan telefonoknál amik pár hete jelentek meg, másrészt az emberek jó része nem használja évekig, hanem úgyis lecseréli fél év múlva.

2014. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. márc. 14. 07:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Na vajon melyik? Egyértelmű hogy az első...
2014. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Helyedbe csak nokia nekem is az van tesómnak is évek óta semmi baja 1szer se fagy le mondjuk nem ilyen c5-03 ra gonfolok hanem inkább már az ilyen 70-80 ezresre gondoltsm pl.720;920;625; vagy ha olcsobb akkor 520
2014. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!