Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung. Galaxy s3 mini vagy...

Samsung. Galaxy s3 mini vagy HTC. Sensation?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok és miért?
2014. márc. 13. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Leginkább egyiket sem, mert mindkettő szar, és ennek ellenére még drágák is.


Mennyiért akarsz telefont venni?

2014. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezek közül akarok választani! De nem tudom eldönteni melyik jobb
2014. márc. 14. 06:15
 3/15 YourDestiny ***** válasza:
Egyik sem éri meg az árát, távolról sem. De ha már ezek, akkor talán-talán a Sensation, főleg, ha szeretsz mókolni a rendszerrel.
2014. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mókolni?
2014. márc. 14. 09:47
 5/15 anonim ***** válasza:

#2


Miért? Millió jobbnál jobb telefon van egész jó áron a piacon, te meg a két mondhatni legszarabb közül akarsz választani.


#4


Gondolom arra gondolt, hogy ha rootolod és raksz rá egy jó custom romot akkor egész jó a telefon, ami nagyjából igaz, mert hardveresen egy fokkal tényleg jobb az S3 mininél, de így is sokkal szarabb, mint egy Lumia 520/Xperia L/Galaxy Ace 3, hogy csak párat mondjak.

2014. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elősször is köszönöm válaszod! De ! Nekem nem kell szaros windows szar fos nokia...el mondom mi a helyzet...van egy psp3004-esem és tudok egy olyan üzletet kötni hogy elcserélik egy htc sensation-ra ami szerintem rohadtul megéri!! :) de kaptam egy olyan ajánlatot hogy a htc-ért kapok egy s3 minit...jó telefon a htc de az s3 mini jobban tetszik de nem tudom melyiket választjam..tanácstalan vagyok
2014. márc. 14. 19:44
 7/15 Saavedro ***** válasza:

1. Mi a bánatért kérdőjelezi meg mindenki, ha valakinek AZ az EGY BIZONYOS telefon kell..? Az meg, hogy az újabbak jobbak...nem minden esetben igaz. Nem véletlenül történik manapság igen tisztességesen az alkatrészek 'kigyengítése'. Persze ezt most általánosan írtam.


2. Miért tetszik jobban az S3 Mini. A Sensation egyedibb, az S3 Mini jellegtelen Samsung séma, rosszabb az anyaghasználata, a Sensationban fém és gumírozott műanyag keveredik. A Sensationba dupla LED-villanót is raktak.


3. A csere (nekem) mindenképpen megérné a Sensationra. De csak ha kifogástalan állapotú!

2014. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tökéletes állapotban van a sensation :) de mondjuk ha valami baja lenne akkor is megérné ! Hisz mégis csak a sensation 400€ újonnan a psp3004 meg 80€..
2014. márc. 15. 08:23
 9/15 Saavedro ***** válasza:

Én lecsapnék rá. Nekem történetesen HTC Evo 3D van, ami kb. a Sensation szintje. A Sense egyszerűen szuper, sebességgel sincsen sok gondom (bár az MSM8260 'csak' Cortex A8).


DE


Mindenképp személyes átvétellel menjen a csere!

2014. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Unoka tesómmal cserélek nem lessz gond :) az igaz hogy a HTC erŐsebb jobb anyagokból van erősebb a procija de nem tudom :( szerinted megéri a htc-t elcserélni s3 mini-re? Csak azért lenne jobb a mini mert mindigis galaxy s3-mat akartam de hat nincs rá pénzem..és most itt az alkalom a kissebik formályában de az enyém lehet :) nem tudom haver
2014. márc. 15. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!