Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation XE, Iphon 4S,...

HTC Sensation XE, Iphon 4S, Samsung Galaxy S3 vagy Samsung Galaxy Note?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ mi kell, és mennyid van rá. ha engem nézünk, akkor a samsungok egyből ki vannak zárva, mert 4-4,5"-on felüli kijelzőméretűeket nem telefonnak nevezem. xe-m már volt, és semmi különlegeset nem tapasztaltam, most iPhone 4-em van, ez XE-hez képest például szerintem szebb képeket csinál, és mondjuk fél nappal tovább bírja egy töltéssel tapasztalataim szerint. itt már csak azt kell eldöntened h ios vagy android meg hogy elég-e az iPhone kijelzőmérete neked.
2013. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én így rangsorolnám őket:

HTC

SGS3

Note

I4S

Szerintem a htc érné meg a legjobban.A Samu elég jó hardverben de sztem túl nagy a kijelzője meg egyébként sem jön be annyira, illetve elég drága.A Note meg még az S3-nál is nagyobb meghát nem egy mai teló.Az ájfon az ára miatt borzalom, a hardvere még a fele se az S3-nak de árban kb ugyanott vannak ha nem drágább, illetve semmivel sem jobbak mint az androidos telók.A HTC az árához képest nagyon jó hardverrel rendelkezik, meg egyébként is jó telónak tűnik, a mobilarénán ajánlott plecsnit kapott, és én is csak ajánlani tudom.

2013. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a Note nagyon szuper telefon, van pár olyan dolog, amit a többi teló nem tud. És egy szinten van a 4S-el, pedig egy évvel idősebb.
2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!