Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC telefonokról vélemény?

HTC telefonokról vélemény?

Figyelt kérdés
mennyire megbízhatóak, tapasztalat, minőség, támogatottság stb...? Egyébként egy htc one s-t akarok venni.

2014. márc. 13. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2013-as HTC One-om van, azzal semmi baj nincs :)
2014. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajlamos a ceg elég korán abba hagyni a telefonjaik upade támogatását.
2014. márc. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Saavedro ***** válasza:
Szerintem a régi telefonjaik nagyon jók voltak. Használtam a Google Android G1-et, aztán most egy EVO 3D-t is, meg ott a számomra gyönyörű Desire. Ez a One széria nem bejövős, sem a mostani Desire-k, szenved is a HTC tisztességesen.
2014. márc. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
3 éve vagyok HTC-s, azóta minden más droid taszít, ki nem bírnám egyikkel sem. Szerintem a HTC feelinget meg kell tapasztalni, aztán egy pár hetes használat után kell véleményt mondani. Utána jön el az, amikor a többi droid kézve véve undort kelt, kívül és belül egyaránt. Akinek volt már egy jó HTC-je, az tudja, a többi kívülállóként, szigorúan más gyártó-pártiként szövegel keveset tapasztalva. Persze HTC terén is van, amire nem érdemes beruházni. A One S egy jó készülék, de szerintem nem igazán éri meg az árát, leginkább a túl szűkös memória és viszonylag gyengécske akku miatt.
2014. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2# az lehet orvosolni, wildfire s @4.1.2

desire @4.2.2 ezek vannak most.

jok birjak....

2014. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Második, jelenleg ez nem igaz. A One például már idáig is marha jól van támogatva.
2014. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem a HTC a legjobb , legminőségibb telefon gyártó! Olyan szinten Premium minőségű telefonokat csinálnak (még az alsó kategóriában is, Lásd. HTC wildfire s)hogy az valami eszméletlen. Nekem most Windows Phone 8x by HTC-m van, és oda vagyok érte. Nálam is ugyan az van amit az előttem válaszoló leirt: a Telefonok 90%-a amit megfogok , undort kelt. Gagyinak hatnak. Egyebkent amikor vettem a htc8x-et , akkor a másik kiszemelt készülék a HTC One mini volt. Nagyon király telefon, első perctől megfogott,csak aztán lebeszéltek róla, az android miatt, és megtetszett a wp, ugyhogy átváltottam droidrol wp-re, és életem legjobb döntése volt. Egy szoval HTC a legjobb!
2014. márc. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is meg vagyok elégedve a HTC telefonommal, ha újat kell netán vennem, akkor a következő is ettől a gyártótól lesz.
2015. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!