Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia L-ről?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont venni és eddig ez tűnt a legjobb választásnak. Csak az a baj hogy a Telenornál 60.000Ft. Megéri? Nem lassítják be a telefont a játékok vagy a facebook messenger vagy a viber?

2014. márc. 14. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A 800x480-as felbontás az egyetlen igazi kompromisszum, de Galaxy S3 mini is csak ennyi.


Nekem a küső designja nem tetszik, ezért választottam Xpreria M-et aminek hardware szinte teljesen ugyanaz, de rosszabb abban hogy 8 GB helyett csak 4 GB belső tárja van, és pár százalékkal gyengébb procija.


Samsung tablethez képest nagyon tetszik az, ahogy a Sony az androidot finomra csiszolta.

2014. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Nekem tetszik a designja csak nem tudom mennyire lehet benne bízni. Szeretnék egy telefont ami legalább 2 évig bírja (ebben a Galaxy telefonok nem segítettek). Meg vagy elégedve az M-el? Mert azon is gondolkodtam.
2014. márc. 14. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Meg vagyok elégedve az M-mel, de ha az L külseje tetszik, akkor azt válaszd, mert a belső 8 GB a telepíthető programok mennyisége szempontjából sokat jelent, sok minden külső memóriakártyára nem mozgatható. M-re csak 2 GB-nyi míg L-re 6 GB-nyi programot tudsz telepíteni.


Nekem fontosabb volt az, hogy tetszen is a telefon, mint a nyers technikai paraméterek, mivel játékokkal nem pakolom tele a telefont.

2014. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor az L lesz a nyerő mert tetszik.:) köszönöm a segítséget! :) és azt meg tudod mondani nekem hogy érdemes-e GSM-nél megvenni vagy inkább a Telenornál vegyem meg?
2014. márc. 14. 11:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha Telenornál veszed akkor simlockos lesz de, ez átlag felhasználónak nem igazán hátrány.


Nem tudod a készülékben másik szolgáltató simkártyáját használni, pl. nyaraláskor olcsóbb a roamingnál egy ottani szolgáltató prepaid kártyája, de ma már egyre inkább az a szokás, hogy ottani ingyenes wifi-ről (pl. kávézóban) ingyen szkájpolsz.

2014. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem fordulhat elő hogy pl. egy GSM boltban vett telefon rosszabb? Vagy ez csak a használtakra igaz?
2014. márc. 14. 12:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Azzal nem szoktak csalni GSM boltok, hogy új készülék helyett használtat adnak, inkább csak azzal, hogy sok helyen az olcsóbb csomag OEM készülék.

Az OEM készülékek gyári doboz és tartozékok (töltő+adatkábel, füllhallgató) nélküliek,ezért jóval olcsóbbak, amikhez olcsón utángyártott töltőt+adatkábelt kinálnak.

2014. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor jobban megérné szolgáltatónál venni, nem?
2014. márc. 14. 14:00
 10/12 anonim válasza:

Szia!


Én januárban vettem vodafonnál xpéria M-et, s nem bántam meg.

Nem mertem, megvenni a GSM boltos cégeknél, ahol, egy év garanciát adtak volna rá, pedig majdnem 20 ezerrel lett volna kevesebb!


Ha Te úgy vagy nyugodt, hogy a telenornál (remélem azt írtad, nem olvastam félre)vennél, akkor ne habozz!


Üdv.

2014. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!