Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó, jó, Androidos telefon...

Olcsó, jó, Androidos telefon 40-43k-ért?

Figyelt kérdés
Androidos
2014. márc. 14. 16:05
1 2
 1/11 Saavedro ***** válasza:
54%
Xperia M
2014. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Xperia L,Sp (használtan SP) L ÚJAN.
2014. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Xperia L nem éri meg a felárat az M-hez képest.
2014. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Saavedro ***** válasza:
Független Xperia L nem biztos hogy van 40ért...
2014. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3


Ahogy nézem L 45800-tól, M 43390-től indul, ez alig 2500 forintos felárat jelent, és igenis megéri.

Hardveresen igaz, hogy nagyjából ugyanaz a két telefon, de Xperia L-be milliószor szebb kijelző van, M kijelzőjére rossz ránézni.

Ezen kívül egy jobb kamerát is kapsz, és kicsit nagyobb belső tárhelyet.

2014. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Miért rossz ránézni az M kijelzőjére? Épp, hogy az M kijelzője jobb. A panel ugyanaz az olcsó TFT mindkettő, de az L-nél a felbontás sajnos már zavaróan alacsony. Ezenkívül látom, de is az a fajta ember vagy, akinek a képminőség egyenlő a megapixelekkel. Kicsit a dolgok mögé kéne nézni és informálódani, mert a megapixel önmagában kevés. Az L legalább olyan pocsék képeket lő tesztképek alapján, mint az M. Egy kategória. Szóval marad a némivel több belső tárhely. Hogy ez mennyit nyom a latban, eldönti a vásárló.
2014. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyúlós lónyál pls

[link]

Igenis sokkal szebb az l kijelzője mint az m-é, olvasd el a tesztet. A kamera meg a frissítés óta sokat javult, a tesztekben meg a régebbi szoftverrel nyomták.

2014. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Saavedro ***** válasza:
Ez alapján megéri a felárat az L. A kameráját meg azóta szoftveresen helyrehozták és állítólag (!) sokat javult. De ezt a kijelzős baromságot hagyjuk már. Én láttam az M-et élőben nap mint nap (havernál) és nagyon is kellemes nézni. Most a mobilarenán írhatnak össze mindenfélét de a tapasztalatra hagyatkozzunk. (Én legalábbis a sajátomra és ez alapján megfelelő az M kijelzője.) Nagyon szeretem a mobilarenát, de itt nem véletlen, hogy nem tudtak normális indokot felhozni a kijelző ellen.
2014. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos szép az m-is, nem mondtam hogy nem.
2014. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:

# 7


És hol látod itt a kérdésben a Z-t és SP-t, amihez hasonlították? És egyébként is hiába vannak jó színei, ha egy pixeles szar.

2014. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!