Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One Mini, Galaxy S3,...

Gábor568 kérdése:

HTC One Mini, Galaxy S3, Galaxy S4 mini, Xperia SP vagy Xperia ZR?

Figyelt kérdés
Cserélni szeretném telefonom, a felsoroltak közül jöhetne szóba valamelyik. Ki melyiket tanácsolja? Elsősorban a HTC felé húzok, de nem tudom megéri-e az árát. Ötletek?

2014. márc. 14. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xperia ZR . a HTC-ben számomra csak a qrva jó hangszóró a csábító .
2014. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az nekem is... Boomsound és Beats is van benne, épp azért csábító nekem. Meg én a menüjével is szimpatizálok. A ZR is nagyon tetszik, csak az árban a One mini-nél is jobban odab*sz, az aggaszt kicsit.
2014. márc. 14. 17:12
 3/11 anonim ***** válasza:
S3 vagy ZR :)
2014. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
HTC One mini vagy Xperia ZR éri meg ezek közül, akár melyiket is veszed nem jársz rosszul egyikkel se.
2014. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

HTC-ből csak a One (meg majd az utódja lesz a jó), minden más HTC szimplán szar, legalábbis a konkurenciához képest.

S4 mini meg kb ugyanaz, mint a HTC One mini. Egyik sem szar igazából, csak hihetetlen módon túl van árazva, S4 mini mondjuk max 60k-ért, HTC One mini meg max 70k-ért azt mondom még elfogadható lenne, hisz tudásban max az Xperia SP szintjén vannak, de míg az SP ~65k-tól indul, addig az S4 mini 75k-tól, One mini-t meg nem kapsz 90 alatt.

Ez miatt ki is lőném a két minit, HTC-be a hangszóró tényleg nem rossz, a Beats az meg hülyeség, nem sokat hagysz ki azzal a telefonnal.


S3 nem rossz, de kb az is Xperia SP szintjén van hardver terén, és egy 10-essel többről indul, szóval a helyedben a két Sony közül választanék, ZR egyértelműen jobb, de ha sokallod az árát akkor az SP is jó alternatíva.

2014. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kicsit arra számítok, hogy ha kijön az új One és annak a minije, akkor remélem legalább egy 15-20at esik a sima One mini ára... és talán ezért is hajazok most arra mert tudásban tökéletesen elég lenne... és rövidesen lehet az ára is szimatikus lesz :)
2014. márc. 14. 17:36
 7/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ezek közül ZR, egyértelmű. A One Mini árát túllőtték, ami viszont totál hazavágja, az a röhejes, nem bővíthető 11 gigás memória.
2014. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem még a 11 giga is bőven elegendő lenne. Ha olyan sok cuccot akarok valamire pakolni, akkor azt felpakolom a külső winchesterre. A telefonból nem adathordozót akarok csinálni. Amire kellene, arra tökéletesen elegendő lenne a tudása. Várható, hogy mondjuk egy jó kövér Szent Istvánnal (esetleg egy Deákigazolvánnyal) essen az ára ha kijön az új One, igaz?
2014. márc. 14. 18:01
 9/11 anonim ***** válasza:
S3 nagyon nem éri meg. a másik három közül a One Mini vagy Xperia ZR.
2014. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bigfec97 ***** válasza:

[link]

Én a ZR-t ajánlom nagyon jó kis telefon

2014. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!