Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rosszabb a Galaxy Ace 3...

Miért rosszabb a Galaxy Ace 3 4G/LTE, mint az Xperia L?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az Xperia L kamerája jobb, és nagyobb 0,3 inch-el a kijelző, de 47000 ft-ért ez nem olyan nagy dolog. Inkább a teljesítmény érdekelne és a Samsung-nál cserélhető a kernel és a rom Cyanogenmod-ra.

#Samsung #Sony #Xperia L #S7275 #Galaxy Ace 3 4G/LTE
2014. márc. 12. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Xperia L-re is lehet Cyanogenmod-ot rakni.

Egyébként nem rosszabb az Ace 3, csak az volt vele a gond, hogy 10-15 ezerrel drágább volt, mint az L. De most már egy ideje hasonló áron vannak - szvsz jelenleg ez az egyetlen Samsung, ami nincs túlárazva.

2014. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És megéri megvenni? Van egy sm-t210 és nagyon gyakran megakad a Touchwiz miatt. (állítólag)
2014. márc. 12. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont most akartam írni, hogy amiben rosszabb az Ace 3, az a szoftver.

Egyik az, hogy régebbi is (4.1 vs 4.2.2, szóval ez még nem annyira fontos), másik, hogy TouchWiz van rajta, ami még a felsőkategóriás Samsungokon is minden téren szar.

De ha CM-re lecseréled akkor igazából szoftveresen jobb is, mint az Xperia L gyárilag, de arra szintén rakhatsz CM-et.

2014. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az Ace 3 4G/LTE hasonló szinten van, mint az Xperia L, ha CM-et raknék rá.

De az Ace 3 4G/LTE-re van stabil CM? Csak mert a Cyanogenmod oldalán nincs a támogatott készülékek között.

2014. márc. 12. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Néztem van-e rá nem hivatalos CM, vagy akármilyen másik ROM, és nem találtam semmit.

Szóval ez miatt is az Xperia L-t ajánlanám, gyárilag is jobb, és CM is van rá, meg AOSP KitKat.

2014. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!