Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy nyírjam ki az androidos...

Hogy nyírjam ki az androidos tabletet? (sürgős)

Figyelt kérdés

A feladatom a következő: Tegyek tönkre Egy márkátlan kínai tabletet SZOFTVERESEN úgy, hogy azt csak alaplapcserével lehessen megjavítani.(fogadás)

Hardveresen nem bánthatom.

Először csak mindenféle(nem rá való) romot tettem rá.

ettől csak azt értem el, hogy nem bootolt a droid csak egyből a recovery jön be.Ugye ez semmi.Aztán ráflesseltem mindenféle samsung galaxy telefonok kernelét.Kezdtem örülni,se kép se hang, töltőre se reagált,de a tulajdonos megmutatta,hogy még koránt sem nyertem.Nyomta a hangerő le gombot és rácsatlakoztatta usb-vel a gépre.És a z a szar felismerte,és onnan vissza lehet flesselni a gyári romot.Segítsetek kérlek Mindent megpróbáltam amit tudtam.Hogyan nyírhatom ki a tabot ?Elbukom a fél fizetésem.



2014. márc. 15. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szokatlan dolog

bár ilyenek lennének az én legkisebb problémáim XD


itt sok olyan kérdés volt hogy miért nem kapcsol be

fagyás után kivették az akkut és onnan csak szervízben tudták megcsinálni


szerintem terheld le a multitasking részleget és ha befagy kapd ki az akkut

egy próbát megér

2014. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos bele van építve :/
2014. márc. 15. 14:03
 3/21 anonim ***** válasza:

"szerintem terheld le a multitasking részleget és ha befagy kapd ki az akkut"


És szerinted mégis mi történne ha ezt csinálná? Az egészet egy szimpla újraindítás megoldja.


Egyébként nem tudod elszarni sehogy. Akármit csinálsz, a recovery pont azért van, hogy onnan fel lehessen éleszteni az egészet. A recovery-t ha törlöd azt is vissza lehet flashelni, még a bootloadert is.

Akármit csinálsz, szoftveresen mindent meg lehet javítani.


De ha béna a szervizes akkor lehet szerencséd lesz, szedd le a flashboot-ot és CMD-be a megfelelő helyre ezeket írd be:

flashboot erase system

flashboot erase recovery

flashboot erase bootloader

2014. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A recovery is törölve van.Elszállt az egész , de ezzel a kib@... Jtaggel vagy hogy hívják(halott állapotban nyomja - gombot és usb-re dugja akkor csippan a gép és felismeri a program amivel vissza lehet tenni az egészet.Úgy nézem,nincs esélyem így elrontani.Az ötletedet még megpróbálom. Köszi a válaszokat.
2014. márc. 15. 14:11
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
ha a bootloader-t is törlöd, akkor vége, nem tud vele mit csinálni
2014. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ISTENEM.KÖSZÖNÖM SZÉPEN

A flashboot erase system

flashboot erase recovery

flashboot erase bootloader

kódokat beírva teljesen megölte. Már nem jön vissza.

Megérdemelnéd a nyereményem felét :)))))) Köszi még egyszer életet mentettél.

2014. márc. 15. 15:04
 7/21 SylwerStone ***** válasza:
Elég furcsa szórakozást találtál magadnak :D
2014. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ne, örülj ez még mindig csak szoftveres probléma. A feltétel az, hogy csak alaplap cserével lehessen megoldani.

A bootloadert is újra lehet flashelni. Legfeljebb az nem tudja aki nem ért hozzá.


Amúgy meg szerintem kamu ez a fogadás. Csak vett egy sz@ r tabot és most ki akarja cseréltetni.

2014. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem lehet már visszahozni.Semmire nem reagál.Nyertem a fogadást és a lóvét is.De nem fogok veled vitatkozni,hisz mi értelme ?!
2014. márc. 15. 16:41
 10/21 anonim ***** válasza:
Én sem vitatkozom, de szerinted a bootloadert, hogyan teszik rá?? Rákalapálják vagy mi?? Nem kell hozzá alaplapot cserélni. Legfeljebb te nem értesz hozzá.
2014. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!