Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy nyírjam ki az androidos...

Hogy nyírjam ki az androidos tabletet? (sürgős)

Figyelt kérdés

A feladatom a következő: Tegyek tönkre Egy márkátlan kínai tabletet SZOFTVERESEN úgy, hogy azt csak alaplapcserével lehessen megjavítani.(fogadás)

Hardveresen nem bánthatom.

Először csak mindenféle(nem rá való) romot tettem rá.

ettől csak azt értem el, hogy nem bootolt a droid csak egyből a recovery jön be.Ugye ez semmi.Aztán ráflesseltem mindenféle samsung galaxy telefonok kernelét.Kezdtem örülni,se kép se hang, töltőre se reagált,de a tulajdonos megmutatta,hogy még koránt sem nyertem.Nyomta a hangerő le gombot és rácsatlakoztatta usb-vel a gépre.És a z a szar felismerte,és onnan vissza lehet flesselni a gyári romot.Segítsetek kérlek Mindent megpróbáltam amit tudtam.Hogyan nyírhatom ki a tabot ?Elbukom a fél fizetésem.



2014. márc. 15. 13:53
1 2 3
 21/21 dunnyus74 válasza:
Nekem egy CMX Aquilla tabot kellen elrontani, hogy visszavihessem a forgalmazónak. Már kétszer javították szoftver hibával, ami a normál használat közben jött elő. Azt mondták, ha harmadszor is meghibásodik vissza adják a vételárat. Kérlek segítsetek. Olvastam az előző hozzászólásokat, de nem tudom hogyan lehet törölni a megnevezett file-okat, mivel a pc nem látja a tab könyvtárát. Köszi
2014. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!