Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik?

Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy zte blade 3 -om amire romot szereznék rakni de ahogyan feltelepítettem nyomok egy resit és tölt tölt de csak a kezdő képernyőig onnan tovább nem tölt hijába teszem újra és újra nem jó eddig jó volt a rom neve CM11
2014. márc. 15. 17:16
 1/2 anonim válasza:
Azt mondod, eddig működött.... Lehet hogy kinyírtad a RAM-ot, ami sajnos forrasztva van a készüléked alaplapjára, szóval cseregyanús.
2014. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig rajta volt egy rom ami működött meg minden vissza tettem ma a gyárira utána újra ami volt rajta a cm-11 et és egyszerűen a animáció-ig tölt be csak most tettem újra rá a gyárit működik meg minden csak a régi mért nem működik? eddig működött és jó a file mert levan mentve cd-re
2014. márc. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!