Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Palix0312 kérdése:

Melyik telefont vegyem? IPhone 5c, Samsung galaxy s4, Xperia Z, LG G2?

Figyelt kérdés
Ti melyiket ajánlanátok és miért? eddig az iPhone mellet állok, mert tetszik, és eléggé stabil, csak kicsit kevésnek tartom a 4-es kijelzőt. S4, G2, Z meg kicsit nagy és félek hogy hamar akadni fognak meg lefagyni, újraindulni stb...

2014. márc. 15. 23:55
 1/8 SylwerStone ***** válasza:
41%
Ha IOS kell, akkor Iphone, ha android akkor a G2
2014. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül az 5c a leggyengébb összességében, annyit tud mint egy 5-ös iphone. Ráadásul az a csúszós, színes műanyag kialakítás sokat ront a túlárazott de minőséginek mondott apple termék megítélésén, a 4 colos kijelző pedig sokszor lehet kevés (persze az iphone használok többsége addig ezt nem fogja beismerni míg az apple ki nem dob egy nagyobb iphonet). A Z-t megintcsak hanyagolnám a kifejezetten fakó és gyenge minőségű tft kijelző miatt.

Maradt az S4 és a G2. A szoftver stabilabb egy kicsit az S4-en, viszont a G2 gyorsabb a sokkal erősebb hardver miatt. A kijelzője is szebb a G2-nek, a kamera pedig nagyjából ugyanazt a minőséget hozza. A G2 hátra rakott gombjait én nagyon kedvelem, illetve a dupla koppintásos kijelző feloldás-lezárás az egyik kedvenc feature-öm. :D

Gondolom kiderült hogy én a G2-őt venném, illetve már vettem is, és nagyjából ugyanezen telefonok közül választottam ki, leszámítva az S4-et mivel S3-ról váltottam és vmi mást akartam. :)

Szóval szerintem G2, de az S4 se rossz döntés :) A másik kettőt inkább hagyjuk :D

Remélem kimerítő választ adtam :D

2014. márc. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) de a iPhone hardvere nem igazán izgat. oszt. társamnap iphone 3gs-e van és azon akadás mentesen fut a dead space. és hát igen, az iphone kijelzője tényleg nem a legnagyobb de szerintem nem hátrány. a többitől azért félek mert hát ilyen 5,2hüvelykes kijelző hááát... simán kikapják kezemből vagy leejtem ilyesmi. iPhone mellet még azért állok, mert nagyon gördülékeny a rendszer tényleg érzed a minőséget és hogy 2-3 évig a társad lesz:) + elöbb említett oszt. társamnak nagyjából csak apple cuccai vannak, anyja,apja,huga mindenkinek iphone + Macbook és még van iPad mini iPad 2 és eléggé tetszenek sőt... android meg 1 év után akad mint a szar meg lefagy, újraindul stb...
2014. márc. 16. 09:27
 4/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha alma, akkor 5S, ne 5C. Ha robot, akkor a fentiek közül a G2.
2014. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért nem mindegyikre igaz általában csak a samsung meg a 40000ft alattiakra igaz csak
2014. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 09:43


5S-et sajnos nem tudok venni:) Csak az 5C jöhet szóba iPhone-ok között.

2014. márc. 16. 09:55
 7/8 anonim válasza:

Szia!

iPhone 3GS-emet cseréltem le kb. 1 éve iPhone 5-re és állíthatom, hogy nagyon megérte, eddig minden általam használt területen teljes mértékben megállta a helyét. Nagyon vártam az iOS 7 megjelenését rá, amitől egy picit tartottam is az elején, mert ami előzetes képeket és videokat láttam róla, túl szép volt, hogy igaz legyen. :) De aztán végül minden úgy lett, ahogy lennie kellett és ahogy az Apple ígérte. Hihetetlenül gyors és stabil. Ugyan Androidos telefonom nem volt még, de az ismerőseim közül sokan vannak, akiknek az van és küzdenek is az általad is említett lassulásokkal, fagyásokkal, alkalmazások akadásával, gyakran újra kell indítani a telefont, hogy a hibák helyreálljanak... Nyilván az általad felsorolt, jelenlegi "csúcs androidok" kezdetben még nem fogják ezeket a hibákat produkálni, de ami bizonyos, hogy kevesebb időre érdemes velük tervezni, mint egy iPhone-nal. A második válaszolóval annyiban értek egyet, hogy a 4"-os kijelző gyakran kevés, viszont amit én bizonyosan állítok, hogy a G2 és az S4 kijelzője meg hatalmas. Az arany középút valahol a kettő között lenne... Mindent összevetve én annak ellenére is javasolnám az iPhone-t, hogy személy szerint a mindenféle színű műanyag vázat nagyon gagyinak tartom (de ez csak az én véleményem), biztos vagyok benne, hogy hasznos társad lesz mindenben és sok örömödet fogod benne lelni ;-) Üdv.

2014. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) ment a zöld kéz, és a héten megyek venni az iPhonet:)
2014. márc. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!