Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 szériahibái...

Nokia Lumia 925 szériahibái javítva lettek-e?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, kifejezetten WiFi és GPS célra, beépített GPS modemmel, mellyel offline módban programmal tudom használni a GPS-t.


Ezeket a hibákat olvastam, érdekelne, hogy lettek-e már javítva:

"Elmulasztott események (hívás, SMS stb. ) után nincs villogás vagy más jel.

Gmail e-mail fióknál nincs push szinkronizálás.

Fényképek adatai (dátum, méret stb. ) nem látható.

SIM kártyáról nem tud korábbi telefonról mentett SMS-eket átmenteni/megmutatni.

A szundi intervallum fixen 10 perc, nem változtatható.

Oldal perem lekerekített, könnyen kicsúszhat a kézből, főleg kesztyűben.

A nem túlságosan lekerekített sarkok miatt nadrágzsebben kissé kényelmetlen.

Csempeszínek külön nem állíthatók, mindegyik egyszerre váloztatható.

A vele kompatibilis PC alkalmazás kevés funkciót kínál (gyakorlatilag csak a média szinkronizálásra jó)."

" hibái nálam: ha töltőre dugom mindig bekapcsol. Ezt értsd úgy ha ki van kapcsolva akkor is. Nem töltődik csak bekapcsolva illetve kikapcsolás után azonnal bekapcsol. A másik gond hogy nem ébreszt csak ha be van kapcsolva. El is késtem egyszer miatta melóból, sajna. Bekapcsolás után viszont azonnal ébreszt persze jóval később mint kellene. A harmadik gond, hogy ha van neted és adatforgalom pld. időjárás, facebook vagy skype, zabálja az aksit. Nekem fél nap alatt lemerült nem is egyszer ezért mindig ki kell kapcsolnom az adatforgalmat hogy sokáig bírja. Úgy persze napokig is el van egy feltöltéssel de akkor minek okos telefon. Legutolsó sorban pedig a hátlap egy gyenge műanyag ami recseg mint egy kínai bóvli."



2014. márc. 16. 08:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A mai okostelefonok csak kis része képes kikapcsolt állapotban ébreszteni, és hogy ismételjem magam: ki-be kapcsolással többet fogyaszt a telefont, mint az erre a célra tökéletesen megfelelő repülő üzemmód.
2014. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!