Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch POP C7 vagy...

Alcatel One Touch POP C7 vagy Samsung Galaxy Young?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 19:39
 1/4 anonim válasza:
alcatelt válaszd nem tudom milyen telefon az alcatel one touch pop c7 de azt válaszd nekem samsung galaxy youngom van és egyszerűen utálom kinem álhatom ha majd megvettem a playsation 4gyet gyüjteni fogok egy új telefonra és ezt a samsungot egy kalapáccsal szétverem darabokra utálom utálom utálom nagyon sz@r lassú elég hamar lemerül ahoz képest, hogy milyen kicsi képernyője van meg milyen kis gyenge procija meg a 2.3.6-os android verzió nagyon rosz (de ezt embere válogatja) a jó játékok elsem indulnak rajta pl subway surfers temple run nem indulnak el, nagyon sokáig tölt, 290 MB RAM hát ez lósz@r, nekem egyszer volt egy 2 megapixeles nokia 5230-asom és annak nagyon szép volt az a 2 megapixelje ennek a youngnak szörnyő förmedmény nagyon gáz fujj, a kijelzője is nagyon gáz a szinek egyátalán nem szépek ronda fakó szineket ad hányok akárhányszor ránézek ez e telefon egyszerűen nagyszerűen sz@r nagyon utálom aki meg valami jót mond róla az csak hívásra használja habár abban is alulteljesít ez a kis fosdarab felhívok valakit és egyszerűen megszakad a vonal (mondjuk lehet azért mert telenoros vagyok és a telenor rosz) én istenemre mondom ha veszek egy új telefont akkor ezt a galaxy y-ont szétverem egy kalapácsal majd a romjait elégetem és a hamut összegyűjtöm egy zacskóba és ujra tüzet gyújtok és a zacskó hamut amibe a galaxy young telefon égett darabjai vannak újra a tűzbe dobom majd utána lehugyozum a tüzet na csak ilyen rosz telefon a young jegyezd meg egy életre remélem segítettem szia
2014. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, segítettél, és jót derültem... :D
2014. márc. 16. 22:32
 3/4 anonim válasza:
én vagyok az a első válaszoló azt még kihagytam a procija 832 Mhz hát ez kicseszett fos, na meg a ROM 190 MB ha ezt a youngot fogod megvenni arra számíts, hogy a play áruházból letöltött játékaid ezen a 190 MB-on belül lehetnek szóval letudsz tölteni kb 3 nagy játékot és ezeket fissíted meg youtubot oszt kb ennyi megtelt teljesen mind1, hogy van e benne 4 gb vagy 16gb memóri kártya ezen a 190 MB-on belül kell lennie és nincs rajta vaku meg előlapi kamera , tudom, hogy már megértetted, hogy ez rossz telefon csak még pluszba beírtam szia
2014. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nekem ALCATEL van, és Samsung volt.Tényleg pocsék volt, bár azért nem ennyire.Az Alcatelt imádom,imádooooooooooooooooooooooooooom,rohadt jó kis teló, irtónagy kijelző, profi fényképező, gyönyörű, egyszerűn kezelhető, lassan merül, minden megy rajta, még egy év alatt soha nem fagyott le,sok tárhelye van(1.92 GB), nagyon gyors, jól lehete rajta filmet nézni, mivel a kijelző nagy, jó alapértelmezett hátterei vannak, jó játékok, amik szintén alapértelmezettek, leht vele fényképet szekeszteni,olvasni, zenét hallgatni,van rajta elemlámpa (!),lehet rá könyvet tölteni szintén a képernyő miatt, GPS van rajta, magyarul minden ami egy telóre kellhet :)
2015. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!