Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletemen mindig mikor...

A tabletemen mindig mikor befogja a wifit a wifi jel kék szinű volt és akkor mindid minden oldalt betöltött de most szürke szinű és semmilyen oldalt nem tölt be youtube, facebook, play áruház egyiket sem miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
nem csináltam vele semmit csak meg akartam kérdezni ezt, hogy miért van annyira nem zavaró mert még 8 hónap 26 nap garancia még van rajta csak hát 3 millió 4 százezer valamennyi vol a rekordom subway surfers-ben 15 millió temple run 2-ben

2014. márc. 16. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán kikapcsoltad a wifit, vagy elromlott.
2014. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ellenorizd a net kabelt hogy nem e csuktad ra az ajtot leptel ra vagy tort meg. Ha ez stimmel akkor probald meg kikapcsolni kihuzni makd bedugni a wifi kabelt aztan viszzakapcs. Kb nallam 10-15 perc bekapcsolas utan mire erzekeli a netet es elkezdi sugarozni a jelet es addig pirossan eg
2014. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az ha a wifi jel kek tableten az azt jelenti hogy csatlakozott az internethez,ha szurke azt jelenti hogy a van wifi jel de vagy a kabel csuszott ki a routherbol vagy valami baja lett. Szerintem a kabel a hunyo
2014. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincsen semmi baj a kábelel mert a telefonom pedig simán fogja a rutert de ez a tablet nem hát faszom kivan
2014. márc. 18. 20:06
 5/5 A kérdező kommentje:
mindegy még garanciás szóval visszavisszük
2014. márc. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!