Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtett iPhone kódra...

Elfelejtett iPhone kódra megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnálatos módon megváltoztattam nemrég az iPhone 5-ömön a kódot, de nem emlékszem hogy pontosan mi volt. Már egyszer letiltott végleg, most kapcsolódtam az iTunes-ra, és valahogy nincs letiltva, de a kódot továbbra sem tudom. Csináltam egy biztonsági mentést és megpróbáltam visszaállítani a telefont, de erre ezt a teljesen értelmetlen üzenetet dobta ki:


A(z) "iPhone" visszaállítása előtt be kell kapcsolni az iPhone keresése funkciót.

(Alatta kis betűkkel:)

Nyissa meg az iPhone-ja iCloud beállításait, és kapcsolja ki az iPhone keresése funkciót az iPhone visszaállítása előtt.


Ez nem ellent mond egymásnak?

Nincs bekapcsolva az elveszett mód, és nem is tudom bekapcsolni, mert közben fel kellett szállnom egy repülőre és kivenni a sim-kártyát hogy ne zuhanjunk le, így most nem kapcsolódik az internetre. Persze a simet csak az iPhone feloldása után lehet feloldani...


Szóval ilyen helyzetbe kerültem, és egyáltalán nem értek hozzá, és nem tudom mitévő legyek. Kérlek segítsetek, minden hasznos hozzászólónak előre is köszönöm!



2014. márc. 16. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Vidd be oda, ahol vetted.
2014. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Voltam már vele Svájcban egy iStyle-ban, ott azt mondták hogy csak olyan géppel lehet megcsinálni amivel már szinkronizálva volt egyszer. Nem hinném hogy az itthoni iStyle-ban vagy a Telenornál jobb tippet tudnának adni... Ráadásul elég sürgősen kéne, mert így is elég necces hogy napok óta nem tudok intézni semmit a telefon szórakozása miatt, és jön a hétfő...
2014. márc. 16. 21:26
 3/21 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi van a svájciakkal de bemész a szolgáltatodhoz ha ott vetted a papirjaival egyutt amikkel tudod bizonyitani hogy a te tulajdonod és hipphopp megcsinálják

en is jártam igy és ingyen csinaltak meg

2014. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Papíroknak elég ha a dobozát viszem? Nem biztos hogy egy bizonylatom pont van róla, ráadásul ajándék volt.
2014. márc. 16. 21:33
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod bizonyítani, akkor van egy közel negyedmilliós levélnehezéked. Vagy ajtótámaszod, ahogy tetszik. Idióta.
2014. márc. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 bp1985 ***** válasza:
14%
A doboz semmit nem igazol... Azt is simán lehet hozzá lopni. Istyle feloldja, nem hajtanak el.
2014. márc. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A doboz olyannyira nem igazol semmit okoskák, hogy amikor az előző iphone-omat ellopták a rendőrségre azt kellett bevinnem. Se telenornál se iStyle-ban nem tudtam semmit se mondani rá. Még valami ötlet?
2014. márc. 17. 16:34
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert a telefonok dobozán rajta van az imei ami alapján azonosítani és tiltani tudják a lopott eszközöket okoska. Ha tudod igazolni, hogy a tiéd, akkor irány egy almás üzlet és megcsinálják.
2014. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Még mindig nem mondtál semmi hasznosat, ugyanis eddig két iStyle-ban voltam és egyikben sem tudtak semmi értelmeset mondani. Odáig el sem jutottam hogy igazolnom kelljen hogy az enyém.
2014. márc. 17. 16:45
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem magától az appletől kérdezed a kerülőutak helyett?
2014. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!