Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulator hibas lehet a...

Amsterdami kérdése:

Akkumulator hibas lehet a telefonom? Galaxy S4-ről van szo. Mindig fullra lemerittem az akksit, aztan akikor mar kiabal hogy ben birja tovabb felteszem tolteni es kb. fél óran belul feltolt 100%ra. Szerintem ez nem normalis. ötlet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna mindig fullra lemeríteni az aksit. Vidd vissza a szervizbe.
2014. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mindig fullra lemerittem az akksit,"


Ez a baja.


"Szerintem ez nem normalis."


Igen, szerintem se normális lemerítgetni.

Hol tanultad ezt?

2014. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van. Bár én soha nem merítettem le teljesen, mégis hasonló a problémám. De ami még rosszabb, hogy ráadásul naponta kell tölteni! Rosszabbik esetben kétszer is...
2014. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2es valaszado.. jo hogy nem kuldesz sarokba erte.. mivel egesz nap hasznalom a telefont ezert gondolom lemerul es amire haza erek mar alig birja es felteszem tolteni ami kb 30perc alatt feltolt.

Amugy koszonom a valaszokata tobbieknek.

2014. márc. 17. 00:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valamit mókolsz rajta egész nap, akkor az normális hogy nap végén töltőre kell dugni. Még talán az is hogy fél óra alatt feltölt. Ennyit tudnak manapság, szerezz be zsebtöltőt, vagy vidd magaddal a töltőjét. Amúgy is, USB csatit manapság már csak a WC-tartályon nem találsz.
2014. márc. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ahol tudom, tolton tartom a telom, folyamatosan.
2014. márc. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
59%
A teljes lemerítèssel gond nélkül hazavágod az akksit. Nem szabad megvárni, hogy lemerüljön. Itt is ezerszer le van írva.
2014. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!