Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor / alaplap hiba?

Akkumulátor / alaplap hiba?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos Sony Xperia L készülékem, amivel eddig semmi gond nem volt, de ma leejtettem. Kívülről semmi baja, de előjött néhány probléma: a leejtés után 15 perccel felforrósodott a processzor(nem használtam ez idő alatt a telefont), később játszottam egy kicsit és 1 óra alatt 45%ot merült, hazajöttem és felraktam töltőre és eközben neteztem egy kicsit, majd töltés közben 2% ot merült. Most is töltőn van és 15-20 perc alatt sikerült 4% ot töltődnie. Mi a baja? Egy gyári beállítások visszaállítása megoldja? Vagy mindenképp szervíz?

2014. márc. 17. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kikapcsólni, utána várj egy kicsit, hogy az akku is, a processzor is hüljön le (pihenjen), majd kapcsold be, ha ez sem segít akkor a gyári beállítások visszaállítása(ezelőtt mentsd el amit akarsz), és ha ez sem segít akkor szervíz.
2014. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!