Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625-ös, whatsapp...

Bius.dino kérdése:

Nokia Lumia 625-ös, whatsapp alkalmazáson nem lehet küldeni videót, meg zenét, vagy csak én bénázom?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem enged audio-t küldeni, meg videót, csak rögzített videókat tudok küldeni, de letöltöttet nem ... Ha valaki ért ehhez, tudna segíteni? Előre is köszönöm!!!

2014. márc. 17. 19:25
 1/5 anonim válasza:
0%
a 625 szar...
2014. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 nagyon precíz és körültekintő, lexikális tudásából fakadó, szinte sziporkázó agyműködését alátámasztó, szépen megfogalmazott és magvas véleményét némiképp vitatnám.


lumiámmal én sem tudtam csak saját képet,videót,audiót küldeni,de ez nem a modell hanem az alkalmazás hiányossága

2014. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga az alkalmazás fejlesztője, tehát a Whatsapp a hibás, hogy funkciószegény a WP-s verzió, és nem képes frissíteni és fejleszteni...
2014. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemtudom mennyire kap majd frissítést az app mert a facebook felvásárolta
2014. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Wzóval, akkor nem az én telefonommal van a baj, hanem szimplán a whatsappal? az előző telefonom nem volt olyan jó, de mégis tudtam küldeni róla videókat, mondjuk az android volt... Remélem azért lesz frissítés :( Köszönöm szépen a válaszod!!! :)
2014. márc. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!