Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia J csere iphone 3 GS-re?

Xperia J csere iphone 3 GS-re?

Figyelt kérdés
Üdv! Többet tud e az iphone 3 GS mint egy Xperia J? Xperia J = Root, Hibátlanul müködik iPhone 3GS= JailBreak, Hibátlanul müködik. Mind2 zsebkopott állapotban van. Valaki tanács? Mennyire éri meg e? (Tudom kezelni az iPhonet). Pls normális válaszokat. Előre is köszönöm.

2014. márc. 17. 20:24
 1/5 Saavedro ***** válasza:
100%

Én cserélném. DE

1. Az iPhone kamerája rosszabb. 3.2 MP, nincs LED. Az Xperia 5MP és van LED.

2. Akksi nem cserélhető az Xperiával ellentétben

3. Gyorsabb, erősebb. Az iPhone egy 600 MHz órajelű Cortex A8 maggal van szerelve. Az Xperia csak egy Cortex A5-össel, igaz 1GHz-re van skálázva. A GPU is erősebb az iPhone-ban. Egyedül a RAM kevesebb.

4. Erre még jön az iOS milyensége. (kisebb hardverigény)

5. A kijelző kisebb, de nem rossz egyik sem. Az iPhone valahogy nem tudom megmondani miért, de mindig élesebb, tisztább képet produkál számomra élőben, mint más telefonok.


Szerintem iPhone.

2014. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. Ha még valaki olvassa más véleményeket is meghallgatok de csak máig!
2014. márc. 17. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csatlakozok az elsőhöz.
2014. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 L. Ádám válasza:
Ha 16Gb vagy annál több akkor mindenképp IPhone.
2014. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,én apple párti vagyok nem ismerem az xperiákat.

Nálunk a családban mindenki iPhonet használ,megbízható,szép..

Az iPhone előnye az Androidos telefonokkal szemben az,hogy az iOS-t direkt az iphonera írták...az androidot meg bármire fel lehet rakni és ezért nem olyan stabil.

Van egy eladó 3gs-em ha érdekel...(5s-re váltok)

2014. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!