Nexus 5 vagy LG G2?

Figyelt kérdés
ezt a két telefont néztem meg nyomkodtam is már, nálam fő a gyorsaság mind szoftveresen és mind internet szempontjából és hogy a kamera azért ne legyen szar, de nem tudok dönteni mert ahogy próbálgattam a G2 gyorsabbnak bizonyult, meg az iPhone 5S-t is néztem az verte mindkettőt gyorsaságban de nem tudom hogy egy almára érdemes lenne e ennyi pénzt kiadni.

2014. márc. 17. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
wp nincs játékban?már csak az elvárások miatt kérdezem...
2014. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el érdemes rá költeni. Én 4s-t vettem és nagyon megvagyok vele elégedve. Ha engedi a pénztárcám csak iPhone-t veszek. Az androidos mobilokkal több a probléma is.
2014. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lumia 925-öt nézegettem még de arról nem sokat tudok h mennyire jó és hogy milyen meg más wp-ról se nagyon, h mennyire akadás mentes és jó szoftverrel van szerelve, csak kicsi az aksija és nem akarom hogy egy napot se bírjon ki, de ha van arról is vmi tapasztalat szívesen veszem azokat is
2014. márc. 17. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az androidos mobilokkal több a probléma is."


Már nem 2010 van, Androidos telefonnal max annyi a probléma, mint egy iPhone-nal.


Egyébként szoftveresen Nexus 5, aksi és kamera terén LG G2 a jobb.


És elég érdekes megfigyeléseid vannak.

Próbálta már Nexus 5-öt iPhone 5S és G2 mellett is, sebessége kb mindháromnak ugyanaz volt, csak minimális eltérések voltak, amiket mindennapi használat során nem lehet észrevenni.

2014. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Iphone-ok többszörösen túl vannak árazva az Apple márkanév miatt, nem érik meg az árukat! Az LG-re visszatérve szerintem is a G2 sokkal jobb! :)
2014. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nexus 5 az a stock android azaz az alap az olyan mint a wp meg ios MEGBÍZHATÓ de ha kell akkor iphone is jhó lehet de sajnos túl van árazva már az apple név 50%-át adja az árnak jó nem pont de egy saccper kb olyan mint a nike cipő cipő 5000ft + máka 10000ft
2014. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*márkanév
2014. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!