Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes hosszú távra venni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék új telefont venni, és hosszútávra szeretnék telefont venni, hogy lehetőleg 2-3 évig, használható legyen a telefon. Az alábbi telefonok között gondolkodtam: Nexus 5, galaxy s4, lg g2, xperia z1. Ami fontos, hogy menyjenek rajta az újabb játékok, jó kamerája legyen és szép kijelzője.

Illetve, hogy ha egy nem bővíthető telefon ezek közül a jó, akkor érdemes a nagyobb háttértárasat venni, vagy ilyen felhasználás mellett elég lehet a 16gb?



2014. márc. 17. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen, pont, hogy egy bővíthető, mert ezek közül az Xperia Z1 messze a legjobb! A Sony japán márka, szóval a minőségre és megbízhatóságra abszolúz nem lehet panasz, ráadásul hardveresen is a világ legjobb és legerősebb telefonjainak egyike a Z1 :)
2014. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mondjuk én nekem nincs semmi gondom a sonyval, csak az az 1, hogy ugye 20,7megapixeles a kamerája, de az s4 szebb képeket csinál élőben.
2014. márc. 17. 21:29
 3/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
84%
Szerintem meg pont, hogy nem a Z1 a legjobb. Véleményem szerint a G2 a legütősebb a fentiek közül. Az, hogy a Sony japán, meg nem mond semmit. Az LG meg Kóreai. És? Alsó- és középkategóriás Sonyk romlanak, szoftveresen hibásodnak, mint a frász. Csinálhatják a Marson is.
2014. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még várok véleményeket, hogy melyik telefonnal is járnék jobban hosszú távon.
2014. márc. 18. 00:10
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Én a Nexust venném, vagy inkább egy HTC One-t. A felsoroltak közül a Sony nekem nem jön be, külsőre nagyon unalmas, felhasználók közül is sokan vannak róla rossz véleménnyel. Az LG-ben nem bízom, a Samsungokkal pedig mindig csak szívtam. Habár az S4 csúcskategóriás, szóval...

Ha a támogatás is nagyon fontos, akkor vedd a Nexust:) És a 32 GB-os verziót. Mondanám még az iPhone 5s-t, mert azzal biztosan nagyon sokáig ellennél, de jóval drágább a fentieknél, na meg iOS, nem tudom, neked mennyire jön az be.

2014. márc. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát támogatás is fontos, meg az, hogy gyors legyen, lehessen rajta játszani, filmet nézni (tudom, filmezni nem telefonon kéne, de azon se rossz), meg hogy 2-3 évig használhatóan gyors legyen, tehát 1 év mulva ne akadozzanak rajta az alkalmazások.

Hát iphoneban is gondolkodtam, csak ugye az más árkategória. Az iOS nekem bejön szülőknek iphone van, és az 5s nagyon gyors telefon, nagyon jó kamerával, minőségi anyaghasználat. Egyetlen negatívuma nálam az iphonenak, h "kicsi" a kijelzője.

Viszont, ha hosszú távon tervezek, hogy ne kelljen új telefont vennem 2-3 évig, akkor android közül a nexus 5, ha meg iOS akkor iphone 5s?

2014. márc. 18. 16:22
 7/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Az 5S tényleg jó gép, ha iOS kell. Droid terén a HTC One lenne a legjobb választás, de ha nem játszik, fentről a már említett G2 vagy Nexus 5.
2014. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem a htc one kinézete annyira nem jön be, az lg g2 olyan van osztály társamnak, igy leirtak alapján jó telefon, de élőben annyira nem jön be.

Akkor tehát ha iOS kell akkor az 5s, ha meg android, akkor nexus 5?

2014. márc. 18. 22:11
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem a htc one kinézete annyira nem jön be, az lg g2 olyan van osztály társamnak, igy leirtak alapján jó telefon, de élőben annyira nem jön be.

Akkor tehát ha iOS kell akkor az 5s, ha meg android, akkor nexus 5?

Ja és természetesen, mindenkinek mennek a zöld pacsik, amint géphez tudok ülni, mert telefonon nincsenek ilyenek, vagy csak nem találom.

2014. márc. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!