Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok? Mit tennétek? Mi a véleményetek? (Hosszú, de érdemes elolvasni! )

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy 18 éves lány. A lány 2 hónapja összejött egy 22 éves sráccal. Most derült ki véletlenül!, hogy a srác előtte egy évig összejárt egy másik csajjal, csak úgy, gondolom a sex kedvéért. Meg mert nem volt más neki. És amikor összejöttek a lánnyal, még a kapcsolat közben is, legalább 1 hónapig járt a "régihez". Tehát kontkrétan megcsalta a lányt! A kapcsolat legelső napjától fogva, még 1 hónapig. Nem tudom, kinek mi a véleménye erről a dologról, de szerintem ez a legmocskosabb dolog, amit ember, férfi, vagy nő tehet. Ha egy kapcsolatban probléma van, több éves a dolog, és megtörténik a megcsalás, akkor sem korrekt, de az elején??? Ez a fiúcska, egyértelműen csak játszik a lánnyal, hazudik neki és kihasználja az elejétől fogva. Nem veszi komolyan és nem is szereti! Én ezt gondolom. És ti? A lány ezt megtudta egy másik forrásból, tehát nem is a csávó vallotta be! És mit mondott? Hogy nem akarja elveszíteni, és ad neki még egy esélyt! Egy egyetlen, egy utolsót. De könyörgöm, nem maga a kapcsolat volt az esély? Azt tudni kell a lányról, hogy önbizalomhiányos, mert eddig mindig csak visszautasítást kapott, ami azért nem teljessen igaz, mert akinek meg Ő kellett volna, azt nem vette észre, vagy nem tetszett neki. De Ő így látja magát. Büszkesége 0, saját bevallása szerint is. Tehát ezt Ő tudja is magáról. De ettől függetlenül felnőtt férfiként állíthatom, hogy az önbizalomhiánya nem megalapozott, mert egy valójában széparcú lányról van szó és testi hibája sincs. Szóval rendben van a csaj. A rosszul sikerült múltja miatt gondolkodik így. És gyakorlatilag ez a srác neki, az első olyan szerelme, aki viszonozza is. Látszólag. A lány egyébként már nem szűz, meg ilyesmi. Nem ez az első férfi az életében, ilyen értelemben. De teljesen bele van szerelmesedve és nem látja tisztán mi is folyik körülötte. A srác "bocsánatot kért" és azt mondta, soha többé nem fogja megcsalni, mert rájött, hogy mennyire szereti. :D Vicc... Nektek mi a véleményetek erről? Az én véleményem, hogy aki már az elején ilyen, az ezt is fogja csinálni a jövőben is, és azért próbál teperni most a lánynál, mert a régi is elhajtotta gondolom. És így most röhög magában, mert van akit kihasználhat. Aztán ha jön egy jobb, szebb lány, azonnal dobni fogja, a lányt és ez még a jobbik eset. Vagy ezek a mai világban ilyen természetes és elfogadott dolgok? A lány azt mondja, vele akar lenni, mert szereti. Hogy gondolkodhat így? Tudjuk, hogy csak az illúzió lesz meg, hogy Őt szeretik. És neki ez nagyon kell, mert egész eddig erre vágyott. De így? És persze a tapasztalatlansága és szerelme miatt nem látja ezt az egészet és hisz benne, hogy még minden lehet szép és jó. Arról nem is beszélve, hogy a bizalom ezzel megszűnt a lányban. És mi egy kapcsolat alapja? A bizalom! Hogy fog ez a kapcsolat épülni, ha már 2 hónap után nincs bizalom? És a sluszpoén: Távkapcsolatról beszélünk, mert a lány munka miatt külföldön van és kéthetente 2 napra jön csak haza. Azt mondta nekem a lány, hogy ha ezen túl tudnak lépni akkor még működhet a dolog. Ti is így látjátok? És mielőtt "lehülyézitek" a lányt, egyébként Ő saját magát is lehülyézte, nem hiszem, hogy ezzel előbbremozdítanánk az ügyét, ugyanis ezt a kérdést szeretném neki megmutatni, hogy lássa másoknak mi a véleménye. Szóval udvariasan. :)

Kérem, hogy minél többen szóljatok hozzá, akinek van kedve mondja el a véleményét, főleg lányok válaszát várom, hisz ti jobban tudjátok mi lehet a megoldás. De fiuk is jöhetnek, akinek van mondanivalója. Én egyébként a lány "jóbarátja" vagyok, de sem én, sem más a környezetében nem tud rá hatni. És hátha így jobban elgondolkodik...


Köszönöm.


2014. jan. 16. 01:22
1 2
 1/15 Dwight Schrute ***** válasza:
64%
Na akkor át is adom a szót annak, aki ezt most éjjel elolvassa
2014. jan. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Itt az a probléma ha egyszer megbocsájt neki akkor valszeg többször is megfogja tenni ergo. a lány hiába idős érettsége egyenlő a 0-val.:)
2014. jan. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakit egyszer megcsalnak akkor 80% hogy újra megteszi, de ugye van kivétel, engem ha a párom megcsalna nem adnék neki mégegy esélyt
2014. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én ezt el nem olvasom már ilyenkor....
2014. jan. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én soha nem tudnám megbocsájtani ha megcsalnának (mint ahogy már meg is történt többször, ez van, bénán választottam). És pont ez rettentően rombolja valaki önértékelését. A lány akkor jár legjobban, ha menet közben ő maga döbben rá, ezt a fiút Ő nem szereti már és nem érdemli meg a fiú. Talán megismer egy jobbat, egy érdemest. Vagy a barátai, családja segít hogy többre tartsa magát.
2014. jan. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat a késői kiírásért, most volt rá időm.. :D

Holnap is lehet válaszolni. ;)

2014. jan. 16. 01:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, undorító ez a dolog... egy alkalom sem elnézhető, de hogy egy hónapig, ezt nem is nagyon tudom felfogni.


Reméljük a legjobbakat, bár ha a barátok se tudnak rá hatni, sok jóra nem számítok...

2014. jan. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezek után még vele akar lenni!?

Egy olyan palival,aki úgy kezd egy kapcsolatot,hogy félre kefél? Érdekes lány...

Amint lesz jobb,ott fogja hagyni. Közben meg valószínű,hogy tovább csalja.

Kérdező!

Mindenben egyetértek veled! Szomorú vége lesz.

2014. jan. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát figyelj..

Jöhet itt mindenki az idealizált kis világába illő válaszokkal, de nézzük kicsit reálisan a dolgot.

Feltételezem mielőtt összejöttek, kb 1-2 randi lehetett, tehát kétlem, hogy addigra bármiféle kötődés vagy mély érzelem kialakult volna. Tehát akkor még nem lehetett szerelmes a csajba...

Ezért kell úgy összejönni valakivel, hogy akár hónapokig is ismerkedni, és akkor nevezni kapcsolatnak, ha megvannak az igazi érzelmek, nem csak egy ilyen felszínes sz*r.

Szóval ha úgy van, ahogy feltételezem, tehát ilyen hirtelen jött a kapcsolat, akkor szerintem ez elnézhető.

Viszont, ha már szerették egymást akkor is, akkor nem tartom megbocsájthatónak.

Ja és még valami, ha ettől ő kevesebbnek érzi magát, és elveszett a bizalom, akkor semmiképp ne maradjon a sráccal, de ha csak szimplán sérti az egoját és nem érzi a kapcsolatuk elleni vétségnek, akkor hajrá, én adnék egy esélyt a srácnak.

22L

2014. jan. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

02:20-as

Nem 1-2 randi volt, hanem egy kapcsolat kezdete. amit a lány komolyan gondolt az első perctől fogva és ezt közölte a sráccal is. Ennek ellenére, a srác még folytatta egy ideig. És ezt a dolgot elfelejtette közölni a lánnyal. Értem mit akartál mondani, de itt nem arról volt szó, amire gondolsz. És így szerintem nem lehet adni neki még egy esélyt. Te pl hogy éreznéd magad, ha egy olyan férfivel randiznál, aki a randi előtt mondjuk 1órával még mással fetrengett. És ez nem az első randi volt!

2014. jan. 16. 02:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!