Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U memóriája mire elég?...

Xperia U memóriája mire elég? 4GB elég kevés nem?

Figyelt kérdés
Végülis nekem az lenne a lényeg, hogy Viber, Messenger menjen rajta, meg képeket tárolni a telefonon...... 1-2 játék még esetleg. Nem lesz vele gondom, ugye? SD kártyát egyáltalán nem is lehet bele rakni? Nagyon tetszik az a telefon: )
2014. márc. 17. 21:20
 1/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
5,5 GB-ot tudsz elérni összvissz, viszont ma már az is csak a nagy semmire elég szerintem. SD kártya kilőve. Nagyon átlagfelhasználónak kell lenned, néhány alkalmazással és játékkel, néhány zenével és videóval.
2014. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ajj:( Válogatós vagyok, hogy milyen legyen, mármint kinézetre, végre megfog valami és szar. :(
2014. márc. 18. 05:46
 3/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem élőben nem valami nagy ász, látszik már rajta, hogy régi. Túl nagy a kijelző körüli káva, vastag is. Ugyanezzel a dizajnnal van több modell, például a kicsit vastagabb P. De ezekbe már nem éri meg befektetni. Se az U-ra, se a P-re, se az S-re. Elavultak már, viszonylag sok pénzért.
2014. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor mit ajánlanál, milyen vásároljak?

Az U-ba nekem az tetszik nagyon, hogy az alja világít, és lehet cserélni azt a dugót. (Vagymit)

2014. márc. 18. 14:51
 5/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Csak az a cserélhető izé meg könnyen lötyög, szóval...

Ha csak droig jöhet szóba, és mindenképpen Sony kell, ott van az Xperia M. Olcsóbb, sokkal erősebb, bővíthető. Szintén világít a kijelző alatti rész, igaz, nem teljes szélességében, de sokkal stílusosabban. Egy kicsit feljebb ott van az Xperia L, ugyanannyi, mint az U. Szintén sokkal jobb, szintén világít az alján egy sáv. Képen a készülék szerintem rettenetesen fest a kialakítás miatt, sőt, vastagnak is tűnik. Amikor megláttam, majd kigurult a szemem az asztalra. Viszont nézd meg élőben. Teljesen másként fog rád hatni. Én is megdöbbentem, szemtől szembe bejött a kialakítása. Amilyen ronda monitoron át, olyan jópofa élesben.

2014. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!