Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Nemrég vésároltam egy...

Üdv! Nemrég vésároltam egy jobb minőségű fejhallgatót androidos mobilomonhoz, viszont túl halk. Nagyon halk. Ötlet?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam különféle hangerőnövelőkkel, de semmi változás nem történt. Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni. Olyat is olvastam, hogy a rootolás megoldhatja, de ezt csak egy helyen olvastam és valami oknál fogva valószínűtlennek tartom. Szóval, aki tudja a megoldást, kérem, segítsen
2014. márc. 18. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán kellene a telefon és füles pontos tipusa.
2014. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, bocsánat. Szóval egy Sony Xperia L típusú mobilról van szó, és egy Skullcandy Icon3-as fejhallgatóról. Leteszteltem a fejhallgatót más készülékekkel is, kifogástalan volt... Úgy gondolom, a kimeneti jelerőséggel van probléma
2014. márc. 18. 15:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és van valami, ami fontos lehet: mikor kikapcsolom a mobilom,és az újraindítás után elindítok egy zenét,az első pár másodperc hangosabb, aztán ugyanolyan halk, mint azelőtt .
2014. márc. 18. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ugyan ilyen készüléken próbáltad és azon jó akkor a tied hibás.

Viszont más fajta készüléken akkor a láb kiosztás nem jó a tiedhez.

2014. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam ugyan ilyen készülékkel, csak a hangzás volt más a beállítások miatt, a hangerő csak minimálisan tért el. A többi készüléken megoszlott a hangerő. Pl az iPhone 5-ösön majdnem kiszakadt a dobhártyám a helyéről... És ha igazad van, hogy a csatlakozóaljzat miatt van ez, akkor azon tudok javítani valahogyan, vagy semmijéppen sem? Mint írtam, olvastam egy rootolási lehetőségről, ami kiiktatja az aljzathoz tartozó hangerőblokkot... Igazából ostobaságnak tartom, de tény, hogy ilyen szinten nem értek hozzá, szóval nem kizárt. Te mit gondolsz?
2014. márc. 18. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:

"Próbáltam ugyan ilyen készülékkel, csak a hangzás volt más a beállítások miatt, a hangerő csak minimálisan tért el."

Akkor a füles jó,valami a készülékeddel van.

2014. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 pekkerke ***** válasza:
Nekem is l -em van kapcsold ki a halláskárosodás védőt ;)
2014. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Pekkereke! És ezt az opciót hol talólom? Mert én átnéztem a beállításokat, mielőtt ide írtam volna... Remélem, ez megoldja :-)
2014. márc. 19. 21:03
 9/10 pekkerke ***** válasza:
bocsi h most írok.. jó lett?
2014. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is bocs, hogy most írok. Kicsit eltűntem. Nem, nem javult semmi :S ez a halláskárosodásvédő automatikusan előugrik bizonyos óraszám elteltével. A maximális hangerő ugyan az a blokkolás után is. Nem túl kompatibilis a két eszkösz, ennyi :/ csak az zavar, hogy nem élvezhetem azt, amire a fejhallgató képes. Imádom ezt a telefont, már közel másfél éve meg van és kifogástalan számomra. Csak ez az egy dolog zavar
2014. nov. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!